Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

?technicka? poznamka

prosim Ta, bolo by mozne vyrobit aj puzdro na uchytenie na popruh batohu pre vacsi mobil, tak ako vyzera VAUDE EPOC M?

hodne dlho, a zial neuspesne zhanam puzdro na batoh, do ktoreho pocas turistiky hodim iPhone 7 Plus, ked nepotrebujem, jednoducho pripnem o skobu v batohu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Garminak, 20L, černé dno, navi tělo a černá kapsa, nic navíc

bandicoot, 20L, tělo navy, dno black, nic navíc
nividic, cerne dno, navi telo, seda kapsa, cerne popruhy a spona.
filo-boxer, 20L, tělo navy, dno black, cerna spona
skalis, 20L rolltop, cerne dno (to zlute dno neni v produkcni verzi mozne? Ale spis vezmu tu univerzalni cernou), cerne telo

zceyee, 25L, černé dno, černé tělo, černé popruhy, (kapsa tmavě modrá).

 

Omlouvám se za příspěvek, batohy máš pěkné, ale v tématu aby se prase vyznalo. Musel jsem si to přečíst asi 6x a furt v tom listovat, abych pochopil co je možný a co není. Ideál by bylo vložit do jednoho příspěvku (třeba úvodního) nějakej vzorník barev a batohů a popsat to (fakt jsem myslel že si to začnu psát na papír, abych se orientoval v tom co je možné). Jako chápu že když s tím děláš tak se orientuješ, ale my ostatní jsme docela v prdeli (např. Garminak chce kapsu černou, ale pokud jsem to pochopil dobře, tak u 20l žádná kapsa - tedy krom hlavní kapsy - není).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to není zrovna nejpřehlednější, uznávám, dost se toho ale řešilo za běhu, třeba barvy ještě pořád nemám komplet a čekám, co všechno nám dodavatel bude ochoten vyrobit. Proto se to taky táhne. Tady se ale stejně nejvíc ujala navy a černá, takže se nám to zjednodušilo.

 

Jinak pomalu jdeme do finále, kovový spony už jsou na baráku, teď jen otestuju popruhy, jesti se nebudou o spony ošoupávat a pomalu se pustíme do výroby ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garminak, 20L, černé dno, navi tělo a černá kapsa, nic navíc

bandicoot, 20L, tělo navy, dno black, nic navíc

nividic, cerne dno, navi telo, seda kapsa, cerne popruhy a spona.

filo-boxer, 20L, tělo navy, dno black, cerna spona

skalis, 20L rolltop, cerne dno (to zlute dno neni v produkcni verzi mozne? Ale spis vezmu tu univerzalni cernou), cerne telo

zceyee, 25L, černé dno, černé tělo, černé popruhy, (kapsa tmavě modrá).

 

Omlouvám se za příspěvek, batohy máš pěkné, ale v tématu aby se prase vyznalo. Musel jsem si to přečíst asi 6x a furt v tom listovat, abych pochopil co je možný a co není. Ideál by bylo vložit do jednoho příspěvku (třeba úvodního) nějakej vzorník barev a batohů a popsat to (fakt jsem myslel že si to začnu psát na papír, abych se orientoval v tom co je možné). Jako chápu že když s tím děláš tak se orientuješ, ale my ostatní jsme docela v prdeli (např. Garminak chce kapsu černou, ale pokud jsem to pochopil dobře, tak u 20l žádná kapsa - tedy krom hlavní kapsy - není).

Já už ne. Pořídil sem si jiný. Můj předešlý model odešel do věčných lovišť a už sem nemohl déle čekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update: precijen vemu to zlute dno, nedalo mi to spat :).

 


bandicoot, 20L, tělo navy, dno black, nic navíc
nividic, cerne dno, navi telo, seda kapsa, cerne popruhy a spona.
filo-boxer, 20L, tělo navy, dno black, cerna spona
skalis, 20L rolltop, zlute dno

zceyee, 25L, černé dno, černé tělo, černé popruhy, (kapsa tmavě modrá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jdeme do finále...všechno, co jsem potřeboval, je dostatečně otestováno, materiály vyhovují, takže začneme s výrobou...do konce týdne se každému zájemci ozvu sólo v SZ a doladíme případný detaily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jdeme do finále...všechno, co jsem potřeboval, je dostatečně otestováno, materiály vyhovují, takže začneme s výrobou...do konce týdne se každému zájemci ozvu sólo v SZ a doladíme případný detaily

Jsem se jen chtěl zeptat, jestli se mám dál těšit na batoh nebo ne, neb jsem žádnou SZ nedostal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele není problém, ale do toho bych se pustil v druhé fázi po tom, co se dořeší batoh...

 

 

Jak doladíme tohle, pustím se do vzorování, takže tak přelom duben/květen? Prostě na jaře...

 

 

Tak jdeme do finále...všechno, co jsem potřeboval, je dostatečně otestováno, materiály vyhovují, takže začneme s výrobou...do konce týdne se každému zájemci ozvu sólo v SZ a doladíme případný detaily

Dovolil jsem si sesumarizovat reakce na brašnu, už můžeme očekávat nějaký nástřel zahájení, když je batoh v podstatě hotový?

díky moc za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Batohy jsou v rozpracovaným stavu, do prázdnin snad budou hotový, s brašnou je to horší, z hlavy se dostaly jen na papír, jelikož se ale sezona rozjela ve velkým stylu a o dost dřív, než jsme zvyklí, tak bohužel nestíháme. Brašnu tím pádem budu muset posunout na léto a pustit se do ní během prázdnin, ale aspoň to žebradlo do prázdnin taky uděláme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...