Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

máš prosím k tomu mysliveckýmu žebradlu rozměry a cenu?

 

21x27x7 cm (ŠxVxH), do vnitřní kapsy se vejde 10" iPad. Cenu zatím přesně nemám, brašna bude dost vyztužená a na výztuhy zatím nemám kalkulace, počítam ale kolem 1500,-Kč. Sériovka bude vypadat trochu jinak, než ta pro myslivce, chlopeň bude z "pipiny" a zavírání bude na magnetickou sponu. Příští týden bude vzorek, jak dojdou výztuhy...

 

 

Jsem se jen chtěl zeptat, jestli se mám dál těšit na batoh nebo ne, neb jsem žádnou SZ nedostal.

 

Omlouvám se a těš se dál, dneska to napravím ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Borci omlouvám se, tenhle týden před dovolenou byl dost divokej, tak se k tomu dostávám až teď... Batohy se ještě trochu zasekly na výplni zad, nechal jsem udělat formu na vstřikování molitanu, aby se to nemuselo lepit, tam bylo první zdržení, výsledek ale stále není podle představ, takže to dolaďujeme, budu to řešit během dovolené a budu na to mít čas, takže vás budu informovat obratem ;-) Ještě chvilku vydržte, snad to v následujících dvou týdnech vyřešíme a hned po dovolené se výroba konečně spustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně už mám po dovolené, teď jsou na radě zaměstnanci a to já řeším servis strojů a další věci, který během roku za pochodu nelze dělat, takže stejně budu jednou nohou v práci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Je to aktuální, bohužel se ale posouváme pomalu. Konečně mám další vzorek výpně na záda, musela se upravit forma...v tomto týdnu uděláme batoh a vzorek odzkoušíme, když vyhoví, tak se konečně můžeme pustit do šití...

 

 

post-14887-0-49426700-1535963963_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Borci, dolaďuje se forma, je to už třetí a taky poslední, měla by být koncem měsíce a pak z ní hned budeme vyrábět výplň pro záda. Pokud by se ani napotřetí nezadařilo, půjdeme cestou klasickýho molitanu, další pokus/omyl s formama už dělat nebudu, už tak to stálo jedny rolby. Ještě chvilku zkuste vydržet ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To mě mrzí, ale chápu, už to trvá dlouho, samotnýho mě to štve. Chci to ale fakt mít top a nedělat kompromisy. Příští týden dostanu konečný 3 vzorky pěny na záda, odzkoušíme je, jeden vyberu, objednám větší množství a pak už konečně začne sériová výroba, mělo by to klapnout do konce měsíce. Mezitím řeším menší věci, jako je to "žebradlo", takže kdyby měl někdo zájem, tam už formu na výplně máme vyřešeno a vzorujeme barvy, tohle je první kombinace:

post-14887-0-41041700-1538764513_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak pěna vybraná, jelikož tam ale chci ještě jednu úpravu, tak se musí udělat nová forma, což zabere další 3-4 týdny, my začneme rozešívat některý části už teď, ať to potom odsýpá...udělám všechno pro to, abyste měli batohy pod stromkem nejpozději ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Čekám už jen na ty výplně zad, mám je slíbený na tento týden, zatím ale nepřišly, ikdyby byly až ten příští, my furt stíháme, máme rozešito, horší už by to asi bylo s doručením, v tom posledním týdnu před svátkama to bude dost peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli stihnes usit tak, aby byly posledni tyden pred vanocema k odebrani, tak ja si pro nej rad po Brne dojedu. Rozpadla se mi v zari brasna na notebook, nosim nouzove jeden batoh, kterej mi nevyhovuje, a nemuzu se dockat, az budes mit usito :).

Čekám už jen na ty výplně zad, mám je slíbený na tento týden, zatím ale nepřišly, ikdyby byly až ten příští, my furt stíháme, máme rozešito, horší už by to asi bylo s doručením, v tom posledním týdnu před svátkama to bude dost peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...