Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

To já už z toho začínám mít noční můry...dodavatel má skluz, nestíhá a napíná mě jako kšandy...ale pokud by se do Vánoc nestíhalo a ty ses neměl do čeho na svátky sbalit, zapůjčení batohu do doby, než budou, je jasná věc ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska se mi zdal sen, ze batohy uz byly hotovy a Mira mi jeden dovezl do prace, abych ho nemusel vyzvedavat :).

I had a dream .. one day ..

... I still have a dream ..

 

 

:)

 

Mirku, ja vedel ze to do Vanoc nestihnes, teda aspoň do letošních, ten up byl spíš taková provokace. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na přízpěvek níž, jsou tam obě provedení.

 

Postni prosím fotku jak vypadá final verze pokud je možnost.

Díky. ;).

  

Borci, omlouvám se, delší dobu jsem to tu nechal ladem, trochu jsem se teď válel po špitálech, už je to ale gut, tak jedem dál. Sepíšu seznam, jestli jsem na někoho zapoměl, tak se dopiště, bylo by dobrý rozmyslet si barvy, jestli uděláme jednotnou sérii, nebo v podstatě custom made, takže co kus, to originál, nemám s tím problém. Dám teď nějak dohromady to pouzdro na hodinky, ať se posuneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak budou nějaký obrázky? Nebo něco? :)

Jinak je možnost se týhle srandy ještě nějak zúčastnit? A jak by to bylo eventuálně s těma koženejma doplňkama? To tu nějak vyšumělo...

 

Na každou blbost tu je tisíc stránek a tady všichni mlčí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se není problém, napiš sz, co bys chtěl. Některý batohy už jsem předal, odesílat pak budu během příštího týdne, až bude všechno hotový...S kůží neděláme, na to jsou tu jiní mistři...fotky jsou na instagramu, ale tak něco dám i sem ;-)

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Žebradlo" Caddy klidně můžeš mít, stačí si namyslet barevnou kombinaci...20l batohy už jsou vyrobený a u svých majitelů nebo aspoň na cestě k nim, na 25l se teď dělá, taška přes rameno se vzoruje a dle mě to bude pecka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...