Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra mě se ten batůžek fakt líbí. Jenže v báglu týhle velikosti prostě potřebuju nosit foťák. Už léta na to používám Lowepro Photosport, jenže z mnoha důvodů není ideální. Za prvé je menší než bych potřeboval, za druhý je celej takovej měkkej, takže když ho víc naložím kroutí se mi na zádech. Nedokázali byste tam nějakou takovou polstrovanou kapsu s bočním vstupem dodělat? No já vím, že si vymejšlím... Ale kdyby náhodou :)

 

photosportbp_200awii_sidepocket_stuffed_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taštička přes rameno už je, bude ještě jedna a dělá se na messengeru, tam budeme ještě tak dva-3 týdny potřebovat na doladění...ono to prostě trvá, vždycky se tak dva týdny vzoruje, pak zkouší a pak přijdu na to, že je potřeba na vzorku udělat úpravy a repete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, su rád, že jste spokojení ;)

 

Moty, popravdě řečeno nemám obecně tohle řešení rád, drží se za tím bordel a je to náchylný na utržení, navíc zadní strana messengeru bude polstrovaná se síťovinou, jako na zádech batohu, z důvodu notebookové kapsy, takže ani to technicky nebude možný nakombinovat ještě s touhle provlíkací kapsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, su rád, že jste spokojení ;)

 

Moty, popravdě řečeno nemám obecně tohle řešení rád, drží se za tím bordel a je to náchylný na utržení, navíc zadní strana messengeru bude polstrovaná se síťovinou, jako na zádech batohu, z důvodu notebookové kapsy, takže ani to technicky nebude možný nakombinovat ještě s touhle provlíkací kapsou.

Miro, díky za vysvětlení. I přes takový zásadní nedostatek se na ni moc tesim a už se nemůžu dočkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...