Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

No ono tam není krytí, ale reverzní zip, takže spirála je dovnitř, navíc teda tobě se neprodřela nit, žádná tam ani není, ale vytrhla se spirála ze stuhy, ve které je zatkaná. Zip asi neby valné kvality, nebo jsi tomu musel hodně nakládat. Stane se. Pošli mi do sz pár fotek, mrknu na to, nebude to nic, co bysme nedokázali rozleštit, vyměníme a dáme YKK, ty budou držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to jsem rád, že drtíme německou konkurenci :-D

Jinak borci, koho zaujal ten messenger, dejte vědět, příští týden bude prostor pro výrobu, na ten další týden už se mi tam rysuje větší zakázka až do dubna, takže byste zase museli čekat, a to už jste se načekali dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dakujem Mirkovi za perfektnu pracu!

 

Paradne šitie, farby si nakombinujete, pekne sedi na chrbte, vsetko pôsobí kvalitne a bytelne

 

za učelom fotenia som tam napratal 4 malé vankúše, b6bbeaaa0ca424ed36bcbde0825cecdd.jpgcabb3466fd4f300c8f35fb3856d364ad.jpgvrecko na laptop poberie 14? thinkpad a na chrbte ho necitit, nic sa nevyduva

 

Dalsie fotky az niekde s terenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sbaleno na vikend. Spokojenost velika. Dik!

 

Tak tento se mi hodne libi. Uvnitr je taky modry nebo lze tam dat tu zlutou? Je nekde nejaka nabidka? Prosel jsem vsechna vlakna, ale nikde zadny odkaz navidel nebo mozna prehledl...

 

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stránky jsou ještě v přípravě,

 

jinak barevně:

 

vnitřek - žlutý, červený, modrý nebo šedivý

 

tělo - černá, hnědá, navy modrá a tm. zelená

 

dno - černý, žlutý, hnědý a šedý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, díky za zájem, jsem moc rád, že jste s batohama spokojení... na stránkách pracujeme a doufám, že do dvou týdnů pojedou. Jinak mrkněte na instagram @basta_gear, tam už je fotek celkem dost, nebo mi dejte požadavek do SZ a doladíme to ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, jsou to konstrukčně rozdílný batohy, viz dno a způsob zapínání. Není to tak, že by se na dvacítku jen "našily" kapsy. Společný mají zádový polstrování a vnitřní kapsu s organizérem, respektive zádovej díl je totožnej, zbytek jsou dva rozdílný batohy...

A projekt se otevřel na neurčito, takže není problém objednat ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, chápu, ale pro identifikaci to můžeme teda popisovat jako bez kapes je to 20 a s kapsami 25l?

Pošli mi prosím do SZ ceny toho s kapsami, tedy asi 25l a messengera v komplet černé s šedým vnitřkem. Dikes. "Basta" je název firmy? Nemohlo by tam být výjimečně, Hasňa? Počet písmen sedí...

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idebtifikace může být, o změně názvu značky popřemýšlím ;) :D

Ceny pro chronomag jsou s 10% slevou oproti těm, co plánuju jako konečný MOC na eshopu, ty zatím vypadají na 2900,-Kč za batoh s kapsama, za messenger 2850,- plus teda případná pošta, což jsou dneska cca 2 kila, tak si to kdyžtak prosimtě spočti, já dneska po šesti beefech s tonikem už raději nic počítat nebudu :lol2: :wine: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit nějakého ochotného majitele messegera, jestli by prosím mohl někdo dát dovnitř notebook a ještě něco, třeba zdroj, peněženku, zavírací nůž, foťák a malou flasku vody, prostě ať je vevnitř klasická sestava, zarolovat, zacvaknout sponu a vzít kabelu za ucho, jako normální pracovní tašku a vyfotit to zepředu. Zajímá mě jak moc to ucho umístěné na vnitřní straně vychýlí tu kabelu na spodní straně směrem k noze. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...