Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Krásný batohy, gratuluju. Ta barevná brašna je naprosto parádní. Až bude k dispozici bez vnější kapsy, za to s z boku přístupnou dobře polstrovanou  kapsou na foťák (jak postoval prischera - ona se mi skvěle osvědčila i na hodinky - viz dále), tak se hlásím. Na mým oblíbeným lowepro už mi pomalu dosluhují zipy. Kdyby speciálka pro chronomag, zvážil bych vnitřní dobře postrovanou kapsu na hodinky ( stejnou, jako na mobil, ale polstrovanou) - když si potřebuju hodinky sundat, třeba na hokej, mám je pak kam dát. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...
V 15. 6. 2019 v 21:57, Mirek napsal:

Trochu to tady oživím pár novinkama

post-14887-0-18775200-1560628598_thumb.jpeg

post-14887-0-72987400-1560628610_thumb.jpeg

Jak se vyvíjí tohle vlákno?  Bude se to realizovat nebo ne? Co si myslíte o tomhle batohu: https://scandinavianoutdoor.com/savotta/jaakarireppu/?gclid=CjwKCAjw5Kv7BRBSEiwAXGDElQ_JTjXjNDzUUtfWgQcdTK3SVAW2TJ0I4fvuyRNWx1ffG73ydfHZyhoCT4cQAvD_BwE. Chci něco na mix / město / občas výlet. Max 30 litrů, ideál 25 s extenzí. Barva černá, nebo šedá, žádný barvy nebo vzory.

 

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Cyber napsal:

Jak se vyvíjí tohle vlákno?  Bude se to realizovat nebo ne? Co si myslíte o tomhle batohu: https://scandinavianoutdoor.com/savotta/jaakarireppu/?gclid=CjwKCAjw5Kv7BRBSEiwAXGDElQ_JTjXjNDzUUtfWgQcdTK3SVAW2TJ0I4fvuyRNWx1ffG73ydfHZyhoCT4cQAvD_BwE. Chci něco na mix / město / občas výlet. Max 30 litrů, ideál 25 s extenzí. Barva černá, nebo šedá, žádný barvy nebo vzory.

 

https://www.bastagear.cz/batohy/rollba-multicam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se vyvíjí tohle vlákno?  Bude se to realizovat nebo ne? Co si myslíte o tomhle batohu: https://scandinavianoutdoor.com/savotta/jaakarireppu/?gclid=CjwKCAjw5Kv7BRBSEiwAXGDElQ_JTjXjNDzUUtfWgQcdTK3SVAW2TJ0I4fvuyRNWx1ffG73ydfHZyhoCT4cQAvD_BwE. Chci něco na mix / město / občas výlet. Max 30 litrů, ideál 25 s extenzí. Barva černá, nebo šedá, žádný barvy nebo vzory.
 


Vyvinulo se to tak, že si několik členů nadefinovalo vlastní barevný kombinace, další brali standardní barvy...pokud se Ti líbí Savotta, děláme podobnej batoh na zakázku, akorát je trochu větší, má 38 litrů. MOLLE bych si dobře rozmyslel, váha i cena jde nahoru, voděodolnost naopak dolů kvůli množství švů navíc. Pokud bys ale moléčko vyžadoval, není problém, stejně jako další individuální úpravy.

1252cc1b267dad20c19be1ee899945a6.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

takze som sa opovazil dat up na toto uzasne tema :D ale ted vazne. Nemate niekto foto z LOCO ako vyzera zvnutra a pripadne ako vyzera aj ta predna kapsa zvnutra ? Mam chut uz nekupovat kazde 3 mesiace novy batoh lebo sa v kuse daco posere ale mat nieco paradne na roky aj do hor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj Míro, pár let už motorkařím s chronobatohem. K naprosté spokojenosti. Teď bych rád ještě jednu zvláštnost. Inspirovala mne taková taška, co se dá zmuchlat do kapsičky. No a já bych rád batůžek cca 10-12l, co se bude dát zmuchlat nebo poskládat do mini balení velikosti cca tenisáku, rozšláplýho 🙂 a zároveň bude dostatečně pevný. Občas se vracím nalehko na mašině a vzpomenu si neplánovaně něco koupit po cestě domů. A to je většinou problém, lahev vína pro ženu ještě můžu zapnout pod bundu, ale zmrzlinu už tam nedám. Prostě bych rád stabilně vozil něco zmačkanýho pod sedlem, co tuhle nárazovku zvládne. Už mne napadlo na šusťákovej obal od spacáku našít kšandy z paracordu, ale pak jsem si vzpomněl na Tebe. Třeba nejsem jedinej, kdo řeší podobný zadání, třeba něco trochu na úrovni máš pochystanýho? Dej vědět, hezký večer Jirka.

P.S. Když jsem odeslal tuhle sz, napadlo mne, že to přilepím pod téma chronobáglu, možná se někdo bude chtít přidat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...