Přejít na obsah

Vykradnute klenoty Bratislava


stando

Doporučené příspěvky

před 41 minutami, Willie McBride napsal:

Ale boli ekologickí ... skúter vymenili za vopred pripravené bicykle. A to je jediné pozitívne, vkus evidentne nemali, nakoľko vybielili Hublot. No aj tak by si zaslúžili odťať ruky a zavesiť sa gule do prievanu, až kým by im neodpadli.

Kule nebo Hubloty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Willie McBride napsal:

Akože nie, veď rozbili vitrínu.

Abych takhle unáhleným výrokem neurazil místní Hubloťany,
ve skutečnosti jsou to krásné strojky, jen ty šroubky na lunetě kdyby měly drážky správně pootočené, takhle to kroutí očima...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Datel napsal:

Abych takhle unáhleným výrokem neurazil místní Hubloťany,
ve skutečnosti jsou to krásné strojky, jen ty šroubky na lunetě kdyby měly drážky správně pootočené, takhle to kroutí očima...

To sú také detaily, ktoré by si mal výrobca uvedomiť, keď chce robiť niečo exkluzívne (a pýta za to "nadštandardné" financie). Hublot je firma prakticky bez histórie, ak sa bavíme o hodinárskom svete (40 rokov - sú ešte takí novorodenci 🙂 ), tak to musí dobehnúť kvalitou, technologickými inováciami a aj spracovaním detailov. A aj tie skrutky vo mne evokujú dojem, že výrobca viac myslí na marketing, ako na dané detaily. Pritom to mohli vyriešiť ako AP - zhora skrutky pekne zarovnať a zospodu ich dotiahnuť a vyzerá to úplne inak. A aj ich vnútornosti mi prídu trošku "odfláknuté". Napr. také ocelové BigBang 44mm. Za cenu 13 000 € zákazník dostane ocelové chronografy z 42hodinovou rezervou chodu, 100m WR a gumeno-koženým remienkom. Za tie prachy mi to príde strašne málo, aj keby mali tie skrutky zarovnané 😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mně je vždycky líto tech prodavaček a prodavačů, to musí být zážitek dost na howno... A pokud jde o butik v Bratislavě (šel jsem někdy v r.2018 nebo 2019 mrknout na keramická pouzdra a tehdy nová kovová pouzdra se spešl povrchovkou), žasnul jsem při jeho návštěvě taky. Samotná paní, žádná ochranka... jestli majitel spoléhal na to, že je butik v pasáži, která je součástí haly hotelu, tak to teda moc nefunguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, martar napsal:

Mně je vždycky líto tech prodavaček a prodavačů, to musí být zážitek dost na howno... 

Jako kdyz na ne miris zbrani? Takovou empatii bych necekal 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi otazka do bitky, ale co mate proti Hublot? Ja ich teda nemam, ale v zasade proti brandu nemam nic a myslim, ze uz pouzivaju aj vlastne strojceky, kde sa berie ta averzia?

Historia je jedna vec, ale su tu mladsie brandy, nad ktorymi sa tu slinta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jenom o tom to není. Bude to kombinace několika faktorů:

  • Value/Price - věřím že už mají nějaký zajímavý in-house kalibry a materiály, nicméně docela dlouho měli poměrně obyč Eta kalibry, ocelový pouzdra a outsource výrobu za nekřesťanský peníze...nehledě na to, že jejich vlajkovej model je zas další adaptace na Gentu/AP RO, což Biver v nějakým videu poměrně vehementně obhajoval.
  • Heritage - je to zase spojený s tím výše, tzn. hodinky za docela velký částky od značky která je tady od 80. let?  Je to prostě značka která prvoplánově vznikla aby chrlila "luxusní" hodinky
  • Design - subjektivní věc, základní Big Bang jsou vlastně OK, ale spousta dalších je hroznej kolotoč
  • Brand Recognition - je to taková značka s puncem "nosí to hlavně rusáci, fotbalisti, hejlové"

Bude toho víc. Ve výsledku spousta těch bodů se vyskytuje i u jiných značek, ale u Hublotu je to tak nějak pohromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vsetkom sa da diskutovat, vela krat je to vec vkusu, napriklad Big Bang Unico v titane a keramikou si viem predstavit na ruke a to nie som fanusik skeletonov.

https://www.hublot.com/en-sk/watches/big-bang/big-bang-unico-titanium-ceramic-44-mm

Hodinky maju inhouse, Hublot pouziva vyhradne Grade 5 titan, 72 hodin power reserve, flyback… vlastne vsetko, co ocakavam, ked to este porovnam s cenou AP ROO chrono 43mm, ktore by som chcel tak by mi ostalo este na jedny Rolex Skydweller (samozrejme za retail cenu) pripadne keby som dostal na Hublot zlavu, este nejaky swiss divery k vode navyse.

Ale vsetko chapem, podobne diskusie sa vedu o Panerai, pripadne o dalsich, ale Hublot asi schytava najvacsi hate.

1aadb46325db735598be18cdb417fdb4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...