Přejít na obsah

#MakeSwissMadeGreatAgain


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak už to stáhli. Hodinky na aukci nebudou. Otázka tedy je jestli to není fór na druhou - totiž, že neexistovaly ani hodinky (byl to jenom render), a že možná neexistuje ani hrozba žalobou :-)

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hodinkee je o tom pekny clanek. Swiss Alps Watch byla myslim zajimava rarita. Tohle je parodie, ktera imho skodi znacce moser. To neni rebelstvi ve vysoke hodinarine. Rebelstvi se predvadi neotrelymi kousky se strojky. Tohle je nejapnost.

 

Argument Moser byl krom jineho, ze brandy se vykradaji navzajem a/nebo vykradaji a recykluji svoje vlastni napady. Napada me pripad Tudoru a rady black bay, ale to je jiny pribeh. Tohle od Moser proste neberu, kdyz vime, ze se znacka reinkarnovala par let zpetky a nemusela si prochazet quartz krizi a 80kovou krizi identity a 90kovou tech-krizi, atd.  

 

Ale podle fotek si myslim, ze ten kus fakt vznikl

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrozná šaškárna, bude se o nich ale určitě mluvit - že jsou to k*k*ti. Jak se taky píše na hodinkee, cease&desist ještě neznamená legal action, takže můžou snadno popřít, že po nich někdo jde. A pokud je to celé jenom publicity stunt (ale divil bych se, tím, že to chtěli dát do aukce, to možná přece jen existovalo), tak gratuluju značce, která jinak opravdu přišla s pár geniálními řešeními, k totálnímu odkopání, a to zcela zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak určitě i stažení videa je forma další propagace - někdy je to ten nejlepší způsob, jak zajistit, aby to vidělo co nejvíce lidí, protože co je jednou na internetu, to už z něj jen tak nezmizí...

 

bylo to kontroverzní, docela na hraně, ale stejně se mi to líbilo a budu je sledovat dál :)

a hodinky samotné - svým způsobem super nápad jak do jednoho kousku schovat tolik charakteristických prvků různých modelů různých výrobců 

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrozná šaškárna, bude se o nich ale určitě mluvit - že jsou to k*k*ti. Jak se taky píše na hodinkee, cease&desist ještě neznamená legal action, takže můžou snadno popřít, že po nich někdo jde. A pokud je to celé jenom publicity stunt (ale divil bych se, tím, že to chtěli dát do aukce, to možná přece jen existovalo), tak gratuluju značce, která jinak opravdu přišla s pár geniálními řešeními, k totálnímu odkopání, a to zcela zdarma.

Hodinky opravdu existují.

Záměr si myslím byl vtipný a i trefný. Nicméně bylo to přijato s nepochopením i mezi některými lidmi, co do hodinek dělají nebo jsou dlouholetými fanoušky. Ale to je vcelku jasné, protože to je kontroverzní téma. 

A zároveň to je téma, které je na pořadu dne. Mnoho značek tak opravdu funguje. Že se do toho pustil zrovna Moser? A proč ne? Vždyť to mohl udělat kdokoliv. Ale jak bylo někde zmíněno, humor se v kancelářích švýcarských ředitelů nenosí :)

Že to jsou kokoti? To jsou trochu silný slova. Za mě to je dobrej fór a díky za něj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, nejsou to kkt, ale zmateně to na mě působí a pořád přemýšlím, kde je ten fór. Co byl teda ten záměr (možná je to jasný jak facka, ale já jsem zase moc pomalý)? 

 

Dělají si srandu z ikonických prvků různých značek? Tak to nevnímám. Dělají si srandu z toho, že značky podle nich nepřicházejí s ničím novým a pořád se uspokojují jen s novými odvary téhož? Snad, ale v tom případě by si sami měli dát pozor, aby zuřivě inovovali. Nebo je to hozená rukavice klientům - zamyslete se nad tím, za co utrácíte, možná byste po firmách mohli chtít něco víc, mrkněte třeba, co děláme my? To bych bral, ale jako vyloženě WIS značka tím taky trochu riskují, což je nicméně jen jejich problém.

 

A pak to video - takže ostatní značky nafukují ceny kvůli nákladům na ambasadory atp. Dobře. Snaží se teda Moser říct, že by při využití stejných strategií jejich hodinky měly stát víc?

 

Vnímám, že s nějakou "swiss pride" cíleně pracují, ale tady se prostě pořád cyklím v tom, co se snaží říct - čímž možná mimoděk potvrzuju, že mě dostali, kam chtěli (jestli to vědí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělají si srandu z toho, že značky podle nich nepřicházejí s ničím novým a pořád se uspokojují jen s novými odvary téhož? Snad, ale v tom případě by si sami měli dát pozor, aby zuřivě inovovali. 

 

Nebo je to hozená rukavice klientům - zamyslete se nad tím, za co utrácíte, možná byste po firmách mohli chtít něco víc, mrkněte třeba, co děláme my? To bych bral, ale jako vyloženě WIS značka tím taky trochu riskují, což je nicméně jen jejich problém.

Řekl bych, že tyhle dvě věci.

Jinak jako značka, která produkuje nějakých 1200 až 1500 hodinek ročně (přesné číslo jsem už zapomněl) a nemá zrovna problémy s prodeji, si to asi můžou dovolit. Já jim fandím, protože udělat hodinky bez loga výrobce na číselníku, to mělo fakt koule. A jsou s tím superúspěšní.

 

dknespl: Nedivil bych se, kdyby už se replika chystala do výroby :D Ostatně takový Chaykinův Joker má taky repliku, tak proč by nemohlo mít tohle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...