Přejít na obsah

Limitka 100 let ČSR



Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 711
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A já zase na limitku k výročí popravení 24 českých pánů, což bude cobydup. Chtěl bych mít na dýnku postavu kata Mydláře v akci a místo ruček katovské meče, budou to 24 hodinovky a jako indexy budou, no vždyť vy víte. Ale fakt, bez prdele.

Tak do téhle limitky se předběžně hlásím také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak delaly se tu limitky k mene dulezitym udalostem nez je sto let republiky... Tohle mi prijde, ze ma aspon fakt duvod. Navic Zmizikuv napad s 1918 je fakt povedenej

Pokud s prim, tak hlavne ne probuh s PS2. Co takhle se tentokrat poptat ve Frydku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak o hodinkách TGM jsem toho moc nenašel, jen něco tady: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1017881-v-dome-woodrowa-wilsona-jsou-k-videni-i-hodinky-od-masaryka ale na to musí mrknout oko znalce, co to je a jestli to vůbec půjde identifikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TGM na hodinové ručičce, Štefánik na minutové (pač to vzal hopem) a na mimostředce bude rotovat Beneš.

 a nebo ještě lepší - na motivu měsíční fáze, že by chodily (podle let) hlavy prezidentů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, predem se omlouvam, ale jen takova blba otazka:

Opravdu chcete limitku 100 let od zalozeni Ceskoslovenska? Vzdyt uz par desitek let neexistuje, tak jake vyroci?

Mne to pripada, jak slavit dedovi ste narozeniny 20 let po jeho smrti.

Ale na druhou stranu, proc ne?!

Kazdy se k historii jinak stavime. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, predem se omlouvam, ale jen takova blba otazka:

Opravdu chcete limitku 100 let od zalozeni Ceskoslovenska? Vzdyt uz par desitek let neexistuje, tak jake vyroci?

Mne to pripada, jak slavit dedovi ste narozeniny 20 let po jeho smrti.

Ale na druhou stranu, proc ne?!

Kazdy se k historii jinak stavime. ;-)

Tak teď jsi mně rozsekal.

Jsem si poprskal telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale svym zpusobem ma pravdu. Zalozeni Velke Moravy se taky neslavi. Na druhou stranu republika je republika. Sice je teda uz v uplne jine podobe nez byla, protoze kluci slovensti se vzdycky pri prvni vhodne prilezitosti odtrhli, ale ja uz jim to odpustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zazil jedine odtrhnutie a aj to som nebol doma (bol som v dlhodobo v UK). Odisiel som z CSFR ci jak sa to vtedy volalo a vratil sa do SR. Bolo to take...divne. Pustili ma naspat aj s pasom neexistujuceho statu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...