Přejít na obsah

Limitka 100 let ČSR



Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 711
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myšlenka se mi líbí.

Udělali by to i v menší velikosti (do 40mm)?

Ad automat: Když se z automatu s manuálním nátahem sundá rotor... ;-) No, a po pravdě řečeno: Nešlo by se s nimi domluvit na tom Unitasu?

Udelaji cokoli, kdyz jim zaplatime :) Pokud se ovsem v takhle male serii ma udrzet cena prijatelna pro nekolik desitek lidi z fora, tak vlastni pouzdro asi jedine vlastnima silama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelaji cokoli, kdyz jim zaplatime :) Pokud se ovsem v takhle male serii ma udrzet cena prijatelna pro nekolik desitek lidi z fora, tak vlastni pouzdro asi jedine vlastnima silama.

 

No, to jsem tušil. Osobně si myslím, že 43mm je prostě moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se vykašlal na otázky vzhledu a strojku a odpověděl si na základní otázky:

 

1) Je tu někdo ochoten trávit čas organizací tohoto projektu a postarat se o vybrání záloh, nákup dílů, jejich sestavení? (samozřejmě nemyslím osobně, ale zajistit to)

           (pokud o tom někdo uvažuje, ať probere s tvůrci LE Nautilus co to obnáší, ti si tím prošli)

 

2) Pokud neexistuje osoba pro bod 1), je tu někdo schopen aspoň oslovit zmíněné firmy a vést s nimi komunikaci o jejich ochotě a možnostech tvořit tuto LE? (scénář Davosa RAF, LE od Primu)

 

Osobně si myslím, že nemá cenu vybírat pro bod 2) modely hodinek, které v základu stojí víc než 1.000 Eur, protože se nesežene dost zájemců (můj názor).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zorganizovat limitku dle 1) bych asi nepotahl, nemam moc blizko k vyrobe a prakticke hodinarine. 2) bych urcite svedl (pokud me tedy navrh oslovi), cimz se urcite hlasim i k pripravnym pracem, ktere teprve urci podobu navrhu (je tedy mozne, ze po vykrystalizovani navrhu to po mne bude muset nekdo prevzit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, vzhledem k rapidnímu zhoršování mého zdravotního stavu v posledních dnech (chronické onemocnění, které se čas od času probudí) se musím vzdát jakýchkoli zbytných aktivit, abych vůbec zvládal práci, která mě živí. Bohužel se to týká i tohoto mého unáhleného nápadu. Omlouvám se.

Jinak můj nápad na ciferník pokud jde o ty hranáče: Art deco ciferník, bílý nebo béžovobílý, čísla po levé straně v subdued červeném sloupci, čísla po pravé straně v subdued modrém sloupci, bez vteřinovky, uprostřed decentní nápis stejným fontem "ČSR 1918". Myslím, že by to mohlo vypadat pěkně. Mějte se tu fajn :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle má naději jen když se toho ujme Financ, jinak navrhuju do ciferníku text pouze - RČS 1918 a vojenský odznak 1.republiky.

Ciferník světlý, béžový nebo tak něco, vteřinovku velkou a červenou. chuj na malou vteřinovku, celkově to musí znít a ne se prdlat v detailech co jsou na nic, viz mapka, jen žádnou mapu, to je naprostá zhůvěřilost...  :frusty: Sorry jako za takové náhledy. Celkově je to ovšem jako návrh na limitku velké +.

Zmizík dobrý nápad s tou 19/18. Bych si vzal číslo 18.... :notworthy:

Pěkný večer.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třeba líbí provedení písmen "ČS", co bylo na prvorepublikových hraničních patnících (a asi i leckde jinde):

 

post-22024-0-15853800-1498683010_thumb.jpg

 

Myslím to vryté "ČS", ne to černé "C", co na to plácli později.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Asi jsem měl tenkrát nějaký zatmění, přitom jsem ty křížky na Staromáku sám několikrát počítal. Dokonce jsem i četl "Paměti kata Mydláře" , který tento svůj majstrštyk perem Josefa Svátka dost podrobně popisuje. No, mně to na rozdíl od kata Mydláře nevyšlo a limitka asi nebude. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...