Přejít na obsah

Nová řada Polaris


Exiztence

Doporučené příspěvky

muzes sem dat odkaz na tu 'strunu' - nikde jsem to nenasel.

 

puvodni polarisy mely viko s 'dirama'

 

Ahoj,

 

- k tomu prvnímu viz fotky o pár příspěvků výše zde ve vláknu (pokud to gůglíš, v angličtině tomu říkají "gong", fyzikálně vzato je to struna);

- původní a TT Polaris požívají co do funkčnosti stejné řešení jako Vulcain, kladívko uvnitř pouzdra tluče do trnu, který je připájen k víčku pouzdra, na vnější straně pouzdra je ozvučná komůrka s dírama (tj. víko není s dírama, na víčku je přílepek, a pouze ten má díry), která ten zvuk zesílí.

 

Fotka TT Polaris zespoda:

 

post-5001-0-13185100-1529321081_thumb.jpg

 

Víčko nějakého starého memovoxu zevnitř s tím, jak já říkám, "trnem":

 

post-5001-0-75905200-1529321100_thumb.jpg

 

Edit: zvuk řešení a la Vulcain je logicky chrčivý, zatímco údery na strunu v ideálním  případě vydávají krásný souzvuk základního tónu struny s mnoha harmonickými

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Aha, tak uz jsme se nasli - ja si predstavoval strunu jako string :)

 

O tom, ze vulcain chrci, zadna - ale pry vzbudi i hlucheho, coz je ucel :) preci jen to neni minute repeater :)

 

Me namisto polarisu memovox spise lakaly deep sea alarm, ale dodebane z chrono24 jsem nechtel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je problém sehnat, navíc US verze > EU a to je zase o pár kaček navíc. Já měl na ruce Deepsea Vintage Chronograph a Polaris 1968, no a samozřejmě Deepsea Chronograph pecka 40mm, relativně nízký a to plastový sklo to já mám prostě rád. Polarisy byly už velké ale taky super ale zvuk jak když rachtá plechovka takže bych si řekl že to i vzbudí:)

 

 

Taky jsem koukal že k nové reedici není ta pěkná zelená semišová krabice jako se dává k Deepsea Chrono a vintage reedicím, což je za mě škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vlku, jsi první člověk, co přizná, že mu zní budík lahodně , gratuluju !

 

Mně ta řada polaris přijde prostě k nakousnutí, zejména z toho nejjednodušího modelu time only jsem vedle. Z fotek dokonce oceňuji různý lesk té klíčové časové a té střední toliko pro zlost ukecané části ciferníku. Postřeh, že na živo to působí overdesigned, je však asi na místě. Absence aretace korunky je pro mne ale šok, dost to celé sundává, ouvej ouvej...... to je krok zpět.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...