Přejít na obsah

Fortis bankrot


zoroastro

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...

zpráva z 3. září:

post-7330-0-34722700-1543849211_thumb.png

FORTIS WITH NEW OWNERSHIP AND EXPERIENCED CEO

"One of our future priorities will be the regular exchange with partners and enthusiasts. 
Only when all opinions and ideas are taken into consideration can well-informed decisions be made."
(JP)

We hereby are very happy to announce the new FORTIS faces:
Left: Mr. Jupp Philipp (42), owner of the FORTIS WATCHES AG 
Right: Mr. Lorenz Aebischer (48), CEO

If you have any questions please feel free to send an email to info@fortis-swiss.com.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky by mne to zajimalo, nedavno jsem si na ně vzpoměl. Nikdy jsem je neměl, jejich design jde mimo mne, ale respektuju, že vždy šli svou vlastní cestou a mají jasnou DNA. To každá značka nemá. Byla by strašná škoda, kdyby skončili nebo je dostal do pracek číňan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, než jsem to sesmolil, je tu info i s fotkou. Pan majitel má super vestičku. CEO na fotce vypadá trochu podezřele, ale zkušenosti mu nechybí https://ch.linkedin.com/in/lorenz-aebischer-665a1a

 

Akorát teda Auguste Reymond není Fortis, v týhle lize (jako CEO) ještě nehrál...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Tak evidentně ještě fungujou, před pár dny jsem viděl na Monochrome jejich nový modely, z echt toolu jsou posunutý maličko do stylovky, viz ty letýdlka, ale proč ne.

 

Edit - odkaz:https://monochrome-watches.com/introducing-2019-fortis-pc-7-team-aeromaster-editions-price/

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...