Přejít na obsah

Citizen AT4008-51E


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat na tyto hodinky, mám o ně docela velký zájem jenže co jsem četl, tak je prej problém s tím je radiově seřídit u nás.. někde jsem četl že musí údajně mít příjem DCF77 z Německa... hodinky chci z watchshop(super cena), ale tam nikde nepíší jestli to má tento příjem nebo ne.. takže bych poprosil o radu jestli to lze nějak poznat popř. podle čeho.. :-) předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tady řešilo ve více vlnách.

 

DCF77 přijímají ale mají časové pásmo jen pro Londýn. K tomu je potřeba udělat korekci nulové pozice o jednu hodinu a potom to údajně šlape i se synchronizací.

 

Ano v návodu píšou že se to dá nastavit v alternativním modu. A jak píše kolega měla by jet i synchronizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tady řešilo ve více vlnách.

 

DCF77 přijímají ale mají časové pásmo jen pro Londýn. K tomu je potřeba udělat korekci nulové pozice o jednu hodinu a potom to údajně šlape i se synchronizací.

Hoj, díky za odpověď ale našel jsem tu že stejně nebude fungovat radio control ale pojedou jako klasický baterkáče.. takže tomu moc nerozumím no.. jestli teda vůbec využiji Radiocontrolled v těchto hodinkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste jednou, pokud hodinky nenabizi nase casove pasmo nebo spise zemi se stajnym pasmem jako mame my, ale nabizi jen pasmo Londyn, synchro ti fungovat bude, ale budes mit na hodinkach cas jako je v Londyne, to jest -1 hod oproti ČR.

Obejit se to da tim ze hodinky pravdepodobne umi kalibraci rucicek, kde se zkalibrujes aby spravne ukazovali zakladni pozici aby byly spravne zarovnane, no a ty tu polohu posunes o hodinu. Muzes mit pak ale prohlem ze datum se ti meposune presne o pul noci ale o hodinu pozdeji, coz az tak asi nevadi pokud nejsi puntickar. Datum se preklapi nezavisle na poloze rucicek ale na zaklede vysilace s ohledem na nastavene pasmo. Ale chtelo by to overit kdo ty hodinky ma, vychazim z moznosti co umi moje hodinky a jak bych to u nich pravdepodobne resil.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...