Přejít na obsah

Jaké Hamilton máte ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak teraz v utorok prišli. Moje prvé Hamilton hodinky, prvé automaty. Naposledy som mal hodinky na ruke asi 20 rokov späť ako tínedžer...

Musím potvrdiť, že naživo vyzerajú naozaj tie hodinky o dosť lepšie ako na obrázkoch.

0c8858c04e15ac780ea61975e478940a.jpg46d5502a4e5e9ad5ecd138ca58b9c782.jpg

 

Odoslané z G8341 pomocou Tapatalku

Moc hezké.

 

Odesláno z mého VTR-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Tak se hlásím do klubu :)

Hledal jsem něco menšího a střídmého se světlým cifrem na běžné pracovní nasazení do kanclu. V hledáčku jako vždycky nějaký seiko nebo citizen a nejlíp kvarc, protože už mě nebaví neustálé seřizování a nastavování.

Jenže když jsem narazil na tyhle khaki aviation v prodejním vlákně, které nikdo nechtěl, tak jsem se úplně seknul - vždyť to je přesně to, co sháním, sakra :).

U hamilton khaki se mi vždycky líbilo to pouzdro, tenoučká luneta a velký, mírně klenutý sklo - to je podle mého ten nejvíc nejsprávnější tvar hodinek :D, když nepočítám potápky.

Dokonalých 38mm na poctivém náramku, nenápadné, pohodlné, jednoduché a krásné a hlavně - konečně něco úplně jiného než dobře znám (seiko, amfibie). Jsem taknějak vnitřně moc spokojenej, že jsem si je pořídil..

 

...jo a mimochodem - skvělá komunikace s prodávajícím.

 

post-5667-0-59170000-1561656567_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

jsou parádní :smile_anim:

 

jak jsou na tom s přesností?

Mám je zatím chviličku takže jsem je popravdě ještě neměřil, ale musím říct, že na takový ten první dojem, kdy to člověk srovnává s ajfounem, tak mi přijde, že jdou hodně přesně. Ani nevím, zda spíš do plusu nebo do mínusu. Určitě je za nějaký čas zkusím přesně změřit a udělat třeba i nějakou srovnávačku s těmi starými :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mám je zatím chviličku takže jsem je popravdě ještě neměřil, ale musím říct, že na takový ten první dojem, kdy to člověk srovnává s ajfounem, tak mi přijde, že jdou hodně přesně. Ani nevím, zda spíš do plusu nebo do mínusu. Určitě je za nějaký čas zkusím přesně změřit a udělat třeba i nějakou srovnávačku s těmi starými :)

Ty starší s datumem ve mě nevyvolávají takové divné pnutí

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...