Přejít na obsah

Jaké Hamilton máte ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Včera jsem nasadil po delší době hamiltony a vzal na rodinný výlet.

Musím říct, že to jsou skvělý hodinky a jsem s nimi navýsost spokojen. Co bych vypíchl nejvíc, je neskutečná pohodlnost při nošení, s náskokem nejpříjemnější z kategorie ocelových na tahu. Jednak tedy dokonalá 38mm velikost a pouhých 11mm tloušťka pouzdra s plochým dýnkem, úplně skvěle sedí na ruce a pak ten tah - to je lahůdka.

Moc se mi taky líbí taková ta střídmost celobroušeného pouzdra i tahu.

Prostě super hodinky - a kdybych nebyl chronomagor, tak jako jediný mechaniky by byly ideální.

 

post-5667-0-57268100-1569148154_thumb.jpg

 

post-5667-0-85374200-1569148154_thumb.jpg

 

post-5667-0-07766300-1569148155_thumb.jpg

 

post-5667-0-35648000-1569148155_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekná kombinácia, tie som ešte nevidel . postrehy ? :clap:

Uz nejaky piatok ich mam:)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/110783-hamilton-khaki-flight-timer/page-3&do=findComment&comment=2398952

Na moju ruku akurat, presnost excelentna, guma fajn makka, ked neviem co vybrat z hodinkovnice, tak tieto su jasna volba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přátelé, znáte ten pocit, když se zamilujete na první pohled? Tak mne to dnes zasáhlo s těmito Hamiltony

Máte s nimi někdo zkušenosti? Standardní ETA 2824, sympatická velikost 38mm a ten minimalistický design mne prostě dostal. Můžete doporučit? Osobní zkušenost totiž ještě s touto značkou nemám a upřímně by se jednalo i o moje první automaty.

 

Díky

post-68116-0-82156200-1570956186_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Zachary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit znám moc dobře. Já kouknám pro změnu na tyhle.

https://www.hodinky-koscom.cz/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933

 

Jen teda doufám, že to je manuální nátah a ne automaty, jak tam mají uvedeno.

 

Na Koscomu mají sice uvedeno v popisu mechanický/automatický, ale když se podíváš na popis hodinek jinde, tak se jedná o čistou mechaniku viz:

https://www.helvetia-hodinky.cz/zbozi/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933/?gclid=CjwKCAjwlovtBRBrEiwAG3XJ-74_HGVlRvugvRtODwKWR7yeAcZvjvDHSX_93Z1Rln9EMSQS3LrbsxoCDvIQAvD_BwE

a

https://www.hodinky-365.cz/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933-x1181551?gclid=CjwKCAjwlovtBRBrEiwAG3XJ-3Ah8dQ7f9GlBp--sF-KzrrNgCW9SmvZrSAo_UX8yzf-TTpMWu34BBoC5nIQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, znáte ten pocit, když se zamilujete na první pohled? Tak mne to dnes zasáhlo s těmito Hamiltony

Máte s nimi někdo zkušenosti? Standardní ETA 2824, sympatická velikost 38mm a ten minimalistický design mne prostě dostal. Můžete doporučit? Osobní zkušenost totiž ještě s touto značkou nemám a upřímně by se jednalo i o moje první automaty.

 

Díky

 

 

To mi povídej - taky jsem začínal s hamiltony, a přestože první láska je málokdy poslední, tak se k nim obloukem zase vracím - vlastně jsem je nikdy neopustil, jen jsem zkoušel jejich, resp. svou věrnost. A obstály!

 

Tímto se nechci chlubit, ale vypisuji jen pro informaci - moje cesta s Hamiltony:

Khaki X-Wind auto chrono (moje velká láska a první chronografy, druhé automaty vůbec)

Khaki Automatic (přesně tytéž - tam mi vadila ta posunutá 15 u okénka s datem, začala mne tak neskonale štvát, že šly...)

Jazzmaster Seaview Day Date (jedny z nejoblíbenějších - dovoluji si je prohlásit za horké kandidáty na univerzálky, nechápu, proč jsem je pustil do světa)

Khaki Khaki Team Earth Automatic LE Harrison Ford (krásné, hýčkané a mazlené repliky, jenže jsem se samou láskou bál nosit)

Pan Europe Day Date - aktuálně láska na první pohled ( z takových lásek mám obavu, že jak rychle přijdou´, tak rychle odejdou, jako v životě, ale rád bych se pletl)

A ve výhledu jsou další Hamiltony, zdá se...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...