Přejít na obsah

Jaké Hamilton máte ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, cavar21 napsal:

Miluju intertsellar. Zvažoval jsem Murphy, ale zjistil jse, že ty hodinky chci jenom k lásce k tomu filmu ne kvuli tomu, že by se mi líbily.

Já tyhle mám strašně rád film nefilm. Za tu cenu jsou vcelku unikátní. Jsou krásný a mají neskutečnou rezervu. Špatně se fotí, ale věř, že na ruce by jsi byl spokojený:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Žigi napsal:

Já tyhle mám strašně rád film nefilm. Za tu cenu jsou vcelku unikátní. Jsou krásný a mají neskutečnou rezervu. Špatně se fotí, ale věř, že na ruce by jsi byl spokojený:) 

Budu se na ně muset někam skočit podívat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2020 v 19:54, MBender1 napsal:

Nemůžu se na ně přestat dívat 😍

IMG_7658.thumb.jpeg.a32d705ce70d02c82ae8112524ec78c3.jpeg

Byl jsem na tom stejně. Pár týdnů jsem se na ně chodil dívat do krabičky, protože se ukázalo, že na moji ruku jsou příliš velké. Pak mi na nich začala vadit i datumka s posunutou 15kou a šly do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2020 v 19:59, LuBart napsal:

Byl jsem na tom stejně. Pár týdnů jsem se na ně chodil dívat do krabičky, protože se ukázalo, že na moji ruku jsou příliš velké. Pak mi na nich začala vadit i datumka s posunutou 15kou a šly do světa.

Je fakt, že jsou o něco větší, ale já taky zrovna nejsem nejmenší :D, takže mi sedí... jo s tou datumovkou je to taková zvláštní anomálie, ale nemůžu říct, že by mi to nějak vadilo, teda zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...