Jump to content
Biges

Primácký sraz Praha?

36 members have voted

1. 1. Měli byste zájem o primácký sraz v Praze?

• Ano
      27
    • Ne
      4
    • Ano, ale je to pro mě dost daleko
      5

Recommended Posts

Hoj!

Co nějaký primácký sraz v Praze, byl by zájem?

Osobně bych nejradši nějakou pivotéku tak, aby bylo dobrý alko i nealko (pro řidiče a střízlíky).

A pokud ano, tak radši všední den večer, nebo o víkendu, aby si mohli přijet i nepražáci?

18000 bph zdar! :-)

Edited by Biges

Skvely napad, hlasim sa! Osobne viac preferujem zaver tyzdna, ale rad sa prisposobim vacsine, idealne vsak ak by to bolo po 19.2. :D

OKej, dík za odezvu, budu to ladit a pokud se povede, určo bude další událost.

Jako podnik mě napadá Pivní rozmanitost na Žižkově, otevřeno všední den do 23, sobota 15 až 23, neděle zavřeno. Nebývají tam návaly a obsluha nenásilná.

https://www.google.cz/maps/place/Beer+Variety/@50.0916098,14.4736669,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xf3029bf338d1140c?sa=X&ved=0ahUKEwixoZDo6fzYAhUBGBQKHTNnDaEQ_BIIqwYwZA

https://www.facebook.com/pg/pivotekapivnirozmanitost/photos/?ref=page_internal

Edited by Biges

Jako moc rád poznám zdejší odborníky osobně - čas se budu snažit udělat ať už to bude jakkoliv ;-)

Za mě asi víkend. V týdnu se mi to moc nehodí...

Super nápad, chválím!!!! Rád se účastním. Taky mi vyhovuje spíš víkend, ale dokázal bych se obětovat i v týdnu  :cheers:

Ahoj,

jen bych upřesnil, že na sraz samo mohou dorazit lidé s libovolnými hodinkami, je důraz by byl kladen na Primky :)

Dík za podněty, zpracuju, vytvořím událost :)

A zeptám se jestli není nejlepší ten GATE na Florenci kde je většina Chronosrazů.

Dobré jídlo pití, je to u metra,sedíme vždy bokem a máme tam na Chronomag slevu 20%

Ahoj, abych to neprotahoval, tak co takhle sraz vestředu 14.2. nebo čtvrtek 15.2. večer, co ty na to? Dorazil by někdo, nebo tam budu sám? :-D

Pokud se to nějak vyvede, další bych dal v březnu někdy o víkendu, jak je tu poptáváno.

Ad podnik - GATE znám, osobně to tam moc nemusím, ale klidně tam udělejte sraz :)

Edited by Biges

asi tam budeš sám toho 14.2, i keď láska k hodinkám sa musí tiež niekedy osláviť :D 17.2 by som mohol :)

edit: 17.2

Edited by Sonny919