Přejít na obsah

Řemeny k Omegám Moonwatch


M916

Doporučené příspěvky

Dovolte mi, abych se s vámi podělil o krásné pásky od našeho člena Simona. Nemám nic proti kovovým tahům a myslím si, že k moonwatchkám kov patří, ale koupil jsem kaučukový pásek od seamasterů s myšlenkou, že si na tu krásnou sponu nechám vyrobit kožený pásek od Simona. No, dopadlo to tak, že ke sponě Simon vyrobil černý pásek z hověziny, a když už jsme byli v kontaktu, došel jsem k závěru, že strašně moc potřebuji i pásek ke slavnostnějším příležitostem, hnědého krokodýla. Výsledek vidíte na fotkách... :notworthy:

post-2687-1204925598.jpg

post-2687-1204925606.jpg

post-2687-1204925614.jpg

post-2687-1204925621.jpg

post-2687-1204925628.jpg

post-2687-1204925636.jpg

post-2687-1204925643.jpg

post-2687-1204925727.jpg

post-2687-1204925738.jpg

post-2687-1204925763.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před Simonovou prací klobouk dolů, kdyby jej znal Armstrong, vzal by si takový řemen na ty svoje pro svůj Velký Den / vyjímečně to ode mne není ironie, ale upřímně míněná poklona /, i když bych asi  barevně volil spíše černý mat aligátor a na casual hnědou hovězinu

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na krokouši vypadaj pěkně :) Jinak mooc pěkný omegy..

:smile_anim: ano, přesně takhle jsem si to představoval, spokojenost...

 

2 Conrad: určitě i tvoje volba kombinací barva-materiál, by byla dobrá, i já chvilku zvažoval černého krokodýla, ale u mě vyhrálo toto. Co člověk, to chuť. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, souhlas:

 

Dali - makej, dokud má simon čas :D

 

spiderer - a cos ode mě čekal? Všechno přece musí klapnout na 100% (někdy musíme opravdu zajít na pivo - ty tvoje Samuraje se mi fakt líběj :-)) :drunk:

 

Jerryl - můj názor, kov i kůže má svůj prostor... :guitar:

 

Jakubisko - moje řeč, když si dobře vybereš, stačí ti jedny na celej život... a pak už jen měnit řemeny :speak_cool:

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M916 - No tak to bysme ale sakra meli, dej vedet kdy se ti bude hodit cesta do Prahy, vytahnem i Simona a nekam vyrazime, rad se zase po chvilce kouknu na "svoje ex-moonwatchky" ;)

 

Kazdopadne jedny hodinky a sada ruznych remenu je vyborna vec!!

Jo jo, spiderere, znovu musím zopakovat: když si dobře vybereš, satčí ti jedny na celý život :thumbsup_anim:

A na to pivo fakt dojde, to si piš, ozvu se. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že ten kroko má černý bok, tak já s tím nemám sebemenší problém. Naopak se mi to zdá jako výborná volba.

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že ten kroko má černý bok, tak já s tím nemám sebemenší problém. Naopak se mi to zdá jako výborná volba.

 

Ja bych z meho pohledu nevidel problem v barve, hneda s cernym bokem mi prijde ok, ale me k nim proste nesedi ten krokodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych z meho pohledu nevidel problem v barve, hneda s cernym bokem mi prijde ok, ale me k nim proste nesedi ten krokodil.

 

A vovotom to je. Každému se líbí něco jiného, mě to přijde ok.

Při nejmenším se ale ukazuje, jak dokáže řemen změnit jedny hodinky, tak, že můžete mít pocit, že jich máte vlastně vícero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...