Přejít na obsah

Řemeny k Omegám Moonwatch


M916

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A vovotom to je. Každému se líbí něco jiného, mě to přijde ok.

Při nejmenším se ale ukazuje, jak dokáže řemen změnit jedny hodinky, tak, že můžete mít pocit, že jich máte vlastně vícero.

 

To je fakt, ze se kazdemu libi neco jineho a je to jedine dobre, dokazes si predstavit zebychom meli vsichni stejnej vkus... . A s tim remenem mas pravdu, kvalitni a peknej remen dokaze hodinky pozvednout a naopak mizernej je uplne schodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz se tesim, az budeme s panem remenarem vymyslet neco na Speedmaster MKIII. Vubec totiz nemam predstavu, jakej remen by k nim sel, takze jsem zvedav, jak a co simon vymysli ;)

 

Ono legrace je taky ta, že i přiložení hodinek ke konkrétní kůži v celku neukáže konečný efekt.

Už několikrát se mi stalo, že z kůže, která na první pohled nebyla nic moc, se nakonec ukázala jako výborná.

Pak je tu ještě vliv barvy nitě, délka stehu, způsob prošití.

 

Skoro jsem začal praktikovat, že když se mi nelíbí hned po přiložení, tak je to ta správná. :D

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, ze se kazdemu libi neco jineho a je to jedine dobre, dokazes si predstavit zebychom meli vsichni stejnej vkus... . A s tim remenem mas pravdu, kvalitni a peknej remen dokaze hodinky pozvednout a naopak mizernej je uplne schodi.

 

Dříve jsem řemeny trochu podceňoval, dnes vím, že je to minimálně 50% vjemu celých hodinek.

Taky bych si dnes už na ruku nemohl dát řemen s papírovou či jinou výplní.

Ono dokonce celokožené řemeny nejen že déle vydrží, ale i při nošení taky prostě nějak nesmrdí.

Asi je to i tím, že je poměrně často střídám a řemen má pak čas si odpočinout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslední dobou dávám přednost kombinaci Moonwatch - černý NATO strap. Pro outdoorové hodinky ideální volba /pro mne/.

Tak to jsme dva. Na to jsem přišel při zkoumání fotek NASA, kde sice neměli NATO, ale black oversized Velcro, ale na ruce to vypada stejně. Momentálně ani nemám kvalitní černý řemínek, takže NATO jasná volba. Já ještě střídám na Moonwatch světle šedý a černý NATO. Ale u Simona si určitě nějaký pořádný, kožený, časem objednám. Dělá nejlepší řemeny co jsem kde viděl.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remeny jsou krasny, ale za me... hnedy kroko na moonwatche s cernou lunetou fakt ne-e. Prijde mi to, majitel snad odpusti, takove buranska barevna kombinace.

Ale to cerny tele, to je hooodne pekne ;)

Ale já jsem buran, takze to je naprosto vpořádku! :thumbsup_anim: Vždyť jsem taky psal, že původně měl být černý řemen dělaný na origo sponu. Ale pak jsem furt vymýšlel, co dál, věř mi, bylo to pár hodin u netu, kde jsem hledal různé fotky s různými řemeny, až mě oslovila tahle kombinace. Kdyby se mi to nelíbilo, neobjednával bych to... Jak píše roon: naštěstí máme každej svůj vkus ;)

P.S. Osobně ale preferuji k těmto hodinám kovový tah.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme dva. Na to jsem přišel při zkoumání fotek NASA, kde sice neměli NATO, ale black oversized Velcro, ale na ruce to vypada stejně. Momentálně ani nemám kvalitní černý řemínek, takže NATO jasná volba. Já ještě střídám na Moonwatch světle šedý a černý NATO. Ale u Simona si určitě nějaký pořádný, kožený, časem objednám. Dělá nejlepší řemeny co jsem kde viděl.

:smile_anim:

post-2687-1205409155.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak NATO strap říkáte... hm, taky na tom něco je, ten šedivej by mohl bejt dobrej, musím to vyzkoušet. Když ale pro mě Moonwatch jsou něco víc než pouhé outdoorové hodinky, stejně jako Defender je pro mě něco víc než pouhý terénní automobil :)

post-2687-1205487530.jpg

post-2687-1205487539.jpg

post-2687-1205487550.jpg

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Slyšel jsem, že jsi v Itálii zatuploval :lol: . Gratuluju, pro mně nejhezčí Brajtle. Na řemen se zeptám, ale možná bude jednodušší domluvit se se Simonem.

Jo, je to tak. Omlouvám se, že jsem vám v hospodě řekl, že ty PAM 112 budou poslední! Když jsem je tam na krámě viděl ... jsem sračka, slaboch ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
... jsem sračka, slaboch ...

Co má člověk dělat, když naživo uvidí a na ruce vyzkouší pěkné hodinky, o kterých už delší dobu uvažuje, pije u toho pravé italské ristretto, sedí ve 160 let starém obchodě s nádherným interiérem, prodává mu je Alessandro Volta a kreditka mu skáče z kapsy? Kdo by odolal? :happybday:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...