Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

K těm WG SD už jen když si přečtete ten popisek tak je to totální hovadina... :D

 

Coke jsou pecka!!! Moc šancí jim nedávám, ale rád si nechám vyrazit dech. 

Coke přijdou, nevím zda letos, ale rozhodně přijdou. Problém byl vyrobit červený Cerachrom a to se podařilo poprve na 116719, uvedených v roce 2014. Je tedy otázkou, jestli to představí letos, či za rok, za dva, ale přijdou určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že nejnovější kalibry dostávaly historicky nejdřív GMT? A tuším že jsem na R foru cetl ze WG BLRO je discontinued, takže bych typoval novej kalibr tenhle rok do GMT.

WB BLRO v nabídce  je a ještě mnoho let bude, otázkou je,  jakou dobu ještě s kalibrem 3186, nebo jestli už brzo s novým kalibrem 3286 případně 3187 s výrazně vyšší cenou. Pak by ale měl Rolex vizuálně odlišit model s novým strojkem ( možná barevný řádek na ciferníku, jiná barva GMT ručky, pochybuji že by se pustili do změny velikosti s ohledem na asijský trh) . V roce 2015 poprvé Rolex uvedl kalibr 3235 a po dalších dvou letech ho teprve nasadil do sportovní řady ( Pearlmaster není zrovna moc populární model, byl tedy čas odladit případné problémy se strojkem na málo prodávaných hodinkách, aniž by se poškodila pověst ikonických modelů, v případě nejakých nečekaných problémů ). Logicky letos nebo příští rok by se měl představit v řadě submariner ( možná spolu s představením derivátu strojku pro no date - tedy budoucí 124060 ).  Nový strojek pro GMT  určitě bude, kdy, můžeme jen tipovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby šlo objednat jen Jubilee na SkyDwellery, stavím se do fronty

(Ale jako pravděpodobné to nevidím - z loňské premiéry ještě pořád nedostali dost a už to měnit? To není styl Rolexu).

 

Nicméně můj tip je skutečně facelift GMT. Akorát furt nějak nevím s těmi Coke, jak jsem psal vloni - přijde mi zvláštní vzdát se největšího taháku na prodej WG, kde jsou s lepší marží.

 

Ale dost možná se tentokrát už fakt pletu... Což by bylo fajn. Blueberry by taky vůbec neurazilo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně můj tip je skutečně facelift GMT. Akorát furt nějak nevím s těmi Coke, jak jsem psal vloni - přijde mi zvláštní vzdát se největšího taháku na prodej WG, kde jsou s lepší marží.

 

Větší marže je na ocelových modelech. Stejně tak prodej ocelových verzí je o řád vyšší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...