Přejít na obsah

Prim Republika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě mrzí, že se klidně už teď v tom newsletteru nerozepíšou jak udělali povrchovou úpravou stříbrného pouzdra, aby splňovalo "nároky na odolnost při nošení".

 

edit: Emiliano, to byl ode mě fór, mně to hlava taky nebere

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D  Tak pánové, dle toho letáku, se jedná prý o dílo našich fakt předních designérů mé generace. Musím napsat, že na pohled se mi to líbí, fakt. Jestli se nepletu, je to dokonce komplet novinka včetně pouzdra. Není to sice zrovna módní, ani  aktuální styl, vlastně dost out, ale co čekat od mé generace, že. Styl Bauhaus navíc nostalgicky a v souladu s trendy nenásilně upozorňuje na bývalé menšiny v bývalé republice. To, že, jak se zdá,  měří vteřiny po 2,5 je extravagantní, ale přijatelné. To, že k tomu kvůli své neschopnosti udělat kvalitní časoměrný design nutí i zákazníky primu, není jejich věcí. Minuty i hodiny jsou už konvenční a správné, což je podstatné. To, že není označen počátek vteřinové stupnice přesnost dále snižuje, ovšem jsou to primky, takže je to ku spíše prospěchu věci, stejně jako to,  že se netočí např. portrét Masaryka, jiná limitka s mocnářem dopadla o mnoho konkrétněji. Pro mne kontroversní je ovšem nápis REPUBLIKA - na jednu stranu se mi jeho umístění fakt nelíbí, na druhou stranu musím ocenit, že, jsa napsán češtinou/slovenčinou dává poučenému divákovi neotřele a stručně najevo, o jakou to republiku se jedná. :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele design dobrej, za 20k bych si je z patriotismu koupil ... pardon 25k že to je stříbro :-d

 

Ja taky, ale v tom je ta krasa - pokud jich prodaji 18 za 460k, tak se na nas zvesela muzou vysrat...hure bude, az se jim tech par zakazniku, co to drzi nad vodou nasyti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...