Přejít na obsah

nové traser gmt


honofor

Doporučené příspěvky

Opočet druhého časového pásma malou vnitřní kružnicí bude asi méně přehledný,samozřejmě pohled tzv. na živo bude možná jiný, líbí se pojetí této komplikace u Eterny Kontiki GMT .

 

kontikigmt2963.jpg

 

kontikigmt854.jpg

 

kontikiback409.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ty nové trasery se mi líbí, fakt trochu kompasoidní... nic bližšího se o nich nedá na www.traser.cz zjistit. Tam prostě chybí. Ahááá ...na http://www.traserh3watches.com/en/watches/...=&watch=35# už něco je.

42 mm docela málo na dnešní požadavky.....Ale tritium je super. Mám pro sportovní účely traser "big date pro" s budíkem a nemůžu si je vynachválit. Malinký, na motorce se nepletou a oproti automatům který musím po pár-denním nenošení natahovat a poté seřizovat naprosto nenáročné na provoz....

Jen otázka mimo téma...Co mají společného Eterny s Traserem? Nejsem znalec rád se poučím.

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nové trasery se mi líbí, fakt trochu kompasoidní... nic bližšího se o nich nedá na www.traser.cz zjistit. Tam prostě chybí. A

hehe, ale na chronoshopu už je máme :thumbsup_anim:

ale nic bližšího taky nezjistíš, jsou na objednávku, až se mi dostanou do ruky, určitě nafotím reálné fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já to tušil!!! Během dvou měsíců jsem koupil patery ruský hodinky a teď mě to asi čeká s Traserama, jedny mám, ale tyhle jsou nádherný (=only můj názor). Kubsone, až budou, prosím o další fotky a snad se i kvůli nim přijedu podívat... A když řeknu podívat, tak - pokud to na ruce není nějaká Sodoma - si je vezu domů. Ach jo, vy mi dáváte... Nejdražší server...

Cyrile, nekoupí je klub výkonné radě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opočet druhého časového pásma malou vnitřní kružnicí bude asi méně přehledný,samozřejmě pohled tzv. na živo bude možná jiný, líbí se mi pojetí této komplikace u Eterny Kontiki GMT .

 

kontikigmt2963.jpg

 

 

Ty nové trasery se mi líbí, fakt trochu kompasoidní... nic bližšího se o nich nedá na www.traser.cz zjistit. Tam prostě chybí. Ahááá ...na http://www.traserh3watches.com/en/watches/...=&watch=35# už něco je.

42 mm docela málo na dnešní požadavky.....Ale tritium je super. Mám pro sportovní účely traser "big date pro" s budíkem a nemůžu si je vynachválit. Malinký, na motorce se nepletou a oproti automatům který musím po pár-denním nenošení natahovat a poté seřizovat naprosto nenáročné na provoz....

Jen otázka mimo téma...Co mají společného Eterny s Traserem? Nejsem znalec rád se poučím.[/quote]

 

Pro Cyrila na otázku mimo téma " Co mají společného Eterny s Traserem " , nic poukazoval jsem pouze GMT funkci .

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tušil!!! Během dvou měsíců jsem koupil patery ruský hodinky a teď mě to asi čeká s Traserama, jedny mám, ale tyhle jsou nádherný (=only můj názor). Kubsone, až budou, prosím o další fotky a snad se i kvůli nim přijedu podívat... A když řeknu podívat, tak - pokud to na ruce není nějaká Sodoma - si je vezu domů. Ach jo, vy mi dáváte... Nejdražší server...

Cyrile, nekoupí je klub výkonné radě??

 

mám pocit, že gmt pořád nedodávají, alespoň to mi psali minule, když jsem se na ně informoval cca 2 týdny zpátky - který model bys chtěl, objednám ho a vyfotím..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvím o GMT a na stránkách máš s modrým podsvícením a gumou a se žluto-zeleným a kovovým káskem. Modrá prý svítí málo, takže spíš ty zelené. Moc se mi líbí, velikost 42mm taky dobrá, takže jde jen o to, jestli i při osobním shledání přeskočí jiskra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubsone, dej vědět až budeš mít GMT, těším se na fotky. Stále se mi líbí, já musím věci nechat odležet. Pokud i po nějaké době zůstává názor stejný, je asi správný. Na druhou stranu beru hodinky jako typický příklad věcí, do kterých se člověk může na fotce zamilovat a pak je všechno jinak. Nebo se do nich můžu zamilovat v krámě ve vitríně ale dám je na ruku a všechno je špatně. A i když se mi líbí na ruce, stejně je tam chvíli nechám, koukám po jiných, mrknu zase na ruku... No a pak je to buď láska nebo nic...

Když jsem kupoval první ruský - Šturmanskie - vybíral jsem přes dvě hodiny. Později jsem se do několika dalších zamiloval na fotce, nechal si je poslat a tak nějak se spolu učíme žít. Ale první kosmický Šturmanskie miluju i když se snažím nosit i ostatní abychom si přišli na chuť (a ono to jde).

Trasery Prof Black Storm Pro jsem musel vidět, měl jsem v ruce i jiné typy, přehazoval je a přestože na stole byly zdánlivě hezčí hodinky třeba z řady Classic, něco mne táhlo k těm taktickým limitkám... A je to zase láska...

Tak jsem zvědavý na GMT...

Sakra, jsem vůbec normální... ? To jsou slinty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak Traser GMT jsou v prodeji, ale jak píšu v jiném vlákně, bohužel ne pro mne. Průměr super, ale vzdálenost osiček tak obrovská že je prostě nemohu mít na ruce. Mám ale štíhlejší zápěstí, takže někdo s větší packou bude spokojen. Mrzí mne to, viděl jsem je naživo, jsou krásné, masivní, těžké..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...