Přejít na obsah

Steinhart - reklamace


Ashan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Oprava vyřízena v chronoshopu v rámci záruky. Pokud odečtu dobu doručování, tak cca týden, což je s uctivou poklonou. Dle vyjádření servisu se jednalo o zmagnetizování. Vůbec nevím, kde jsem k tomu přišel, už sundávám hodinky i při holení el. strojkem v druhé ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte, nevie nahodou niekto ako je to v Nemecku ked bol tovar uspesne reklamovany 4x, ta ista chyba a vyrobca nakoniec uznal a pristupil na vratenie penazi. Avsak vratili len 70% z ceny s odovodnenim, ze hodinky niesu uz nove ale pouzivane. Hodinky kupene 1/2019 a reklamacie riesene priebezne az do teraz. Vcera mi peniaze prisli na ucet. (Korunka nepracovala spravne, pilotky A)

Diky

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, nevie nahodou niekto ako je to v Nemecku ked bol tovar uspesne reklamovany 4x, ta ista chyba a vyrobca nakoniec uznal a pristupil na vratenie penazi. Avsak vratili len 70% z ceny s odovodnenim, ze hodinky niesu uz nove ale pouzivane. Hodinky kupene 1/2019 a reklamacie riesene priebezne az do teraz. Vcera mi peniaze prisli na ucet. (Korunka nepracovala spravne, pilotky A)

Diky

 

.ja som takto reklamoval v Nemecku a ziadal novy identicky tovar. ten bohuzial nemali, tak mi dali na vyber z ich portfolia. Mozno to skus takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No peniaze uz poslali a neviem ci este nieco od nich chcem... aj ked som od nich mal uz viacero hodiniek a vsetky ok (pripadne reklamacka uspesne vyriesena na 1x)

Asi kaslem na to, mam aspon "trhovu cenu" :)

Len by som chcel vediet ci im nahodou nestaci poslat nejake cislo zakona/nariadenia a doposlu zvysok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, nevie nahodou niekto ako je to v Nemecku ked bol tovar uspesne reklamovany 4x, ta ista chyba a vyrobca nakoniec uznal a pristupil na vratenie penazi. Avsak vratili len 70% z ceny s odovodnenim, ze hodinky niesu uz nove ale pouzivane. Hodinky kupene 1/2019 a reklamacie riesene priebezne az do teraz. Vcera mi peniaze prisli na ucet. (Korunka nepracovala spravne, pilotky A)

Diky

Výrobní problém, projevuje se u některých kusů Gun Metal. U nás jsme tento model přestali raději nabízet, dokud to nebude vyřešeno. Trval bych na vrácení celé kupní ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mozem im skusit napisat este raz, ale pokial aspon neuvediem nejake cislo zakona/nariadenia, tak sa mi mozu vysmiat do ksichtu :( ale diky za info, skusim im teda aspon napisat znova to iste... chcel by som odpoved poslat do kopie aj samotnemu Guntherovi, ale netusim kde vziat nanho mail... ak by ste nahodou niekto vedeli, budem moc povdacny za sz. diskretnost a ochrana zdroja garantovana :) diky

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mozem im skusit napisat este raz, ale pokial aspon neuvediem nejake cislo zakona/nariadenia, tak sa mi mozu vysmiat do ksichtu :( ale diky za info, skusim im teda aspon napisat znova to iste... chcel by som odpoved poslat do kopie aj samotnemu Guntherovi, ale netusim kde vziat nanho mail... ak by ste nahodou niekto vedeli, budem moc povdacny za sz. diskretnost a ochrana zdroja garantovana :) diky

 

No, jako já chápu, že bys rád celou částku zpět, ale tím, že si přijal refundaci ve výši těch 70% (a už ji máš na účtě)  si vlastně dal souhlas, že ti tohle řešení de facto vyhovuje, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O konkretnej sume sme sa nebavili, len ked som im ich posielal 4ty krat, pisal som im ze ich uz nechcem a pozadujem naspat peniaze. Povedali ze OK, vyziadali cislo uctu a poslali. Ked prislo malo, pisal som im ze wtf, a ze pozadujem plnu sumu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslali ma opat do faka... ze hodinky boli pouzivane a preto len 70%... Kaslem na nich, u mna teda skoncili, Steinhart nikdy vice!

...aj ked na tomto fore je tato formulka "nikdy vice" posobi skor vtipne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to shrnul v úvodu. Pokud nevyjde ani druhá reklamace, pak má spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy. A odstoupení od smlouvy bude mít stejná pravidla jako u nás, tedy oni si vezmou zpět vadný výrobek a ty dostaneš částku, kterou jsi zaplatil. Dokonce by měli nahradit i transakční a poštovní náklady.

Tolik jsem tam v rychlosti vyčetl.

V pondělí, až budu u PC, bych ti do SZ poslal text, použil bych ty chytrý věty, co tam jsou uvedený. Pokud bereš, tak mi do SZ pošli v heslech průběh tvých reklamací, ať to tam uvedeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakoniec to dobre dopadlo a doplatili zvysok :)

Velke DAKUJEM patri Bandimu, ktory mi poslal nemecky text (a ze ho nebolo malo!) a vdaka tomu mi to uznali a poslali prachy.

Si borec Bandi !!! :wub: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...