Dreak Posted February 11, 2018 Report Posted February 11, 2018 Čau, AhojJeden rok, kdy jsem fanoušek hodinek může někomu přijít jako krátka doba, ale prostě jsem to nemohl vydržet a jedny jsem si musel taky pořídit. Vždycky jsem byl ten typ člověka, který tak trochu vyčníval mezi ostatníma a když jsem viděl Alpinisty, bylo jasno.Problém ovšem byla cena a dostupnost, ono nechat si posílat něco odněkud z Japonska není asi nikdy jednoduché, i kdyby to jeden dělal každý den. Na Ebay jsem se taky neuměl moc pohybovat, ale když jsem googlil a četl různé co kde jak a proč, šel jsem do toho. Překvapivě přišly hodinky do týdne a hned se staly samozřejmě prakticky nejduležitějíš věcí doma. Ráno vstanu a první co dělám, beru hodinky.Mám je teprve chvíli, takže jsem si na ně zase tolik nezvykl, ale když se na ně koukám na světle a vidím ty zelené odstíny, cítím se geniálně. Jsou tady ovšem i negativa, plánuju si koupit nějaké hodinky, které by měly display caseback, abych mohl hypnotizovat svoje zápěstí ještě o něco více. To jsem ale pochopitelně věděl dopředu, že nemají průhledný dýnko, co jsem ale nevěděl, je funkčnost te vnítřní lunety/kompasu. Měl jsem podezření, že nebude příliš pevně usazená, takže se při nošení sama pohne a navíc se nejen točí, ale pohybuje i nahoru a dolů.Nakonec, veděl jsem do čeho jdu a jsem zatím zcela spokojen Omluvte kvalitu wristshotů, ale nejsem žádný expert Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
01axel01 Posted February 11, 2018 Report Posted February 11, 2018 Vítej, gratuluji ke koupi a děkuji za pěkný první příspěvek . Spousta novačku, vč. mě, by se měli od tebe učit. Jen opatrně stím kupovaním nových hodinek, ať se to doma nezačně kupit
shewcza Posted February 12, 2018 Report Posted February 12, 2018 Jako první hodinky? Skvělé a moudré rozhodnutí. Gratuluji a užívej jich!
Dreak Posted February 12, 2018 Author Report Posted February 12, 2018 aktuálně mají pod 3+/den, což je super výsledek ne?
Frostie Posted February 12, 2018 Report Posted February 12, 2018 aktuálně mají pod 3+/den, což je super výsledek ne?Myslím, že velmi v pohodě!
Anela Posted February 12, 2018 Report Posted February 12, 2018 gratuluju ke skvelemu vyberu!pokud te tedka nechytnou explorery, tak jsi v podstate za vodou a mas vystarano no anebo zjistis, ze jeste potrebujes zelvy, samuraje, koktejly a pak neco se springdrivem a...
Fade Posted February 13, 2018 Report Posted February 13, 2018 Chtěl bych mít taky hned ze startu to odhodlání a koupit takové hodinky Já jsem si musel projít cestou Primek a díky nezkušenosti i Parexo dílů. No, a +3 s/den je super odchylka. Moje Omegy dělají přibližně +5 s/den
Dreak Posted February 13, 2018 Author Report Posted February 13, 2018 Chtěl bych mít taky hned ze startu to odhodlání a koupit takové hodinky Já jsem si musel projít cestou Primek a díky nezkušenosti i Parexo dílů. No, a +3 s/den je super odchylka. Moje Omegy dělají přibližně +5 s/den Mám obavu, že to dělám taky jenom trochu obráceně, já nějaké primky na aukru koupil a teď na mě čekají na poště. Až potom jsem si ovšem koupil Sarby. Hádám, že ty primky potom hodím do vlákna k identifikaci
John_Lenon Posted February 13, 2018 Report Posted February 13, 2018 Gratuluju k nákupu, zrovna nedávno jsem je taky vzal. ...Jen si z nich co nejdřív sundej ten řemen a dej je na něco pořádnýho.
Rodeo65 Posted February 16, 2018 Report Posted February 16, 2018 Velmi pěkné napsané a naprosto se s tím stotoznuji. Gratuluji k nákupu,jen bacha na chronobundus! Je nakažlivý a přenáší se počtem času stráveného zde na fóru. Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
Dreak Posted February 16, 2018 Author Report Posted February 16, 2018 Velmi pěkné napsané a naprosto se s tím stotoznuji. Gratuluji k nákupu,jen bacha na chronobundus! Je nakažlivý a přenáší se počtem času stráveného zde na fóru. Odesláno z mého LG-H815 pomocí TapatalkTen chronobundus na mě lezl dost silně (už jsem měl další seika skoro v košíku) pak jsem ale udělal pár chyb s nákupy na aukru a vyprodukoval tak nějaké menší množství protilátek. Aktuálně bych potřeboval spíš nějaké řemeny a náčiní na jejich výměnu než další hodinky
TomasX Posted February 16, 2018 Report Posted February 16, 2018 ..nejdůležitější věcí doma"..Hezky napsaný, plně chápu, je to fajn se takhle těšit z nových hodinek.Teď příjdou nové řemeny, náčiní..to vše prodlužuje tu radost..Gratuluju a ještě něco pofoť.
Toblin Posted February 17, 2018 Report Posted February 17, 2018 Dobrá volba, nosil jsem je moc rád. Mají krásně zpracované detaily na ciferníku, pěkné jsou ty křivky pouzdra a korunky. Člověk se nemůže vynadívat. Já je měl jako naprosté univerzály od divadla až po hory. Takže velká gratulace
Dreak Posted February 18, 2018 Author Report Posted February 18, 2018 Tak jsem se je vydal vyzkoušet do terénu! Párkrát mi sice spadly do sněhu, ale Alpinisty by to snad měly vydržet. Nejsem sice na hoře Fuji v Japonsku, ale i Lužánky v Brně snad neudělají ostudu Ještě se v těch wristshotech polepším, až budou telefon a hodinky větší kamarádi. Do té doby budu možná ovšem jediný uživatel, který má za kamaráda sněhuláka se Sarbama PS: Já vím, že ten řemen od Seika není kdoví co, ale nic jiného zatím nemám
Dreak Posted July 10, 2018 Author Report Posted July 10, 2018 Zdravim lidi, po delsi dobe zkoumani jsem dosel k nasledujicimu obrazku, co na to rikate, je to ok? Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now