Přejít na obsah

prim auto time


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

Prirustek v domacnosti. Pujdou do S Rapid 1986, takze to bude takova dobova dvojka. :)  Skodarna teda musi taky projit repasi zpet do originalu, ale to uz je "detail". (teda takhle to podavam manzelce moji zlate).

 

 

Dotaz specialne na auto time - netusite cim zamezit pohybu strojku v pouzdre? Po vycisteni a vymene osicky pro korunku se strojek v pouzdre vakla a cvaka, Rad bych to "opravil".

post-59744-0-05020600-1556535561_thumb.jpg

post-59744-0-52157400-1556535620_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prirustek v domacnosti. Pujdou do S Rapid 1986, takze to bude takova dobova dvojka. :)  Skodarna teda musi taky projit repasi zpet do originalu, ale to uz je "detail". (teda takhle to podavam manzelce moji zlate).

 

 

Dotaz specialne na auto time - netusite cim zamezit pohybu strojku v pouzdre? Po vycisteni a vymene osicky pro korunku se strojek v pouzdre vakla a cvaka, Rad bych to "opravil".

 

Správně domáčknout sklíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prirustek v domacnosti. Pujdou do S Rapid 1986, takze to bude takova dobova dvojka. :)  Skodarna teda musi taky projit repasi zpet do originalu, ale to uz je "detail". (teda takhle to podavam manzelce moji zlate).

 

 

Dotaz specialne na auto time - netusite cim zamezit pohybu strojku v pouzdre? Po vycisteni a vymene osicky pro korunku se strojek v pouzdre vakla a cvaka, Rad bych to "opravil".

 

Pravděpodobný důvod proč se strojek v pouzdru viklá je, že na natahovacím hřídeli nemáte speciální prstýnek z černého plastu viz. https://www.antik-hovorka.cz/files/products/img-3276-2-2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Accutron: dekuju za pokus o pomoc,  ten plastovy mezikus na hridelce mam. Zas tak moc se ten trojek nehejbe, jako by se byval byl hejbal bez toho kusu.

Hridelka s ukotvujicim plastikem: https://photos.app.goo.gl/ghRhpx2sg9iRTm4w5

Video jsem uploadnul tady: https://photos.app.goo.gl/wKgCh4JPkXLToMRE8

 

@vsem: diky za rady, nakonec jsem problem vyresil tak, ze se hodinarum bude asi mdlo.... v miste jednoho opernych vystupku plastoveho pouzdra jsem nalepil patricne silny ctverecek izolacni pasky, je to v miste, kde je zakladna strojku plna. Ted uz se nic nevakla a jsem s tim spokojeny. Pokud existuje lepsi reseni, prosim o update. Dekuju.

Fotka vlozene lepici pasky https://photos.app.goo.gl/7TuiXaHsNKgLaJKr7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Prirustek v domacnosti. Pujdou do S Rapid 1986, takze to bude takova dobova dvojka. :)  Skodarna teda musi taky projit repasi zpet do originalu, ale to uz je "detail". (teda takhle to podavam manzelce moji zlate).

 

 

Dotaz specialne na auto time - netusite cim zamezit pohybu strojku v pouzdre? Po vycisteni a vymene osicky pro korunku se strojek v pouzdre vakla a cvaka, Rad bych to "opravil".

Ty jsou boží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Někdo nevěděl, jak se do toho leze a uplně je zlikvidoval. Pouzdro i sklíčko. Ale tak mi je alespoň zadarmo dal, že to je nepoužitelné :D No já z toho pár věcí použil, sehnal ciferník a poštěstilo se skoro nové pouzdro a tak mám nachystáno :)

IMG_0909.JPG

IMG_0910.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahojte, mám takú otázku na odborníkov, mám vojenské "autotajmy" a sú zabalené v takej tej civilnej  krabičke (viď foto), teda tak som sa k nim dostal, mám k nim aj takú tú lunetu, či čo to je, na montáž niekam do techniky, tá bola priložená ku krabičke aj so skrutkami. A otázka znie, či niekto neviete či sa to v takej tej civilnej krabičke aj reálne dodávalo armáde.

IMG_20230802_205040.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...