Dreak Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Dneska jsem se dozvěděl, že končí SARB linie včetně 017, 033. Nedávno jsem si alpinisty koupil jako svoje první hodinky a mám je teď na ruce, takže se cítím ještě o to vznešeněji. Hádám ceny alpinistů taky ještě půjdou nahoru v následujících letech. Zeleným cifrům zdar!https://www.seiyajapan.com/blogs/news/sayonara
Guest Matiniela Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Velká škoda. Hodinky z linie SARB byly vážně moc hezké. Moc tento krok od Seika nechápu. Alpinisty se dobře prodávaly. Tak třeba nás Seiko překvapí a chystá něco velkého.
Mikefux Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Další malé hodinky v háji... doufám, že Seiko přijde s něčím novým pod 40 mm.
lucid Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Nic neobvyklého. U úspěšných modelů je výroba cca 10 let, výjimkou jsou např. SKX007, které se dělaly od r. 1997. Přijde určitě podobná řada, s nepatrnými úpravami kalibru a vyšší cenou
strycek_fido Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 K Vánocům jsem dostal SARB017, teď koukám, že na seiyajapan už jsou vyprodané... Měl jsem kliku, koukal jsem po nich přes tři měsíce a Ježíšek koupil zřejmě jedny z posledních
minimus80 Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 kurna aby som tie svoje sarby začal šetriť...každý ďalší šrám im znižuje investičný potenciál
Arthur N. Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Sarb navždy! Tak mi konecne stoupne na ceně ma sbirecka:)
EpsteinBarr Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 Invseticny potencial je urcite brutalny a kazdy z majitelov jednych z miliona sarbov moze byt vysmiaty
Ibe Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 To je špatná zpráva. Bohužel Seiko se v poslední době vydává zvláštním a těžko pochopitelným směrem...
Lukyn77 Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 kdyby to uměl třeba Chumpus potvrdit ... Jináč na http://www.shoppinginjapan.net/mechanical/ zatím vše je.
Sacíbagr Posted February 24, 2018 Report Posted February 24, 2018 ...škoda. Jsem teda asi rád, že mi jedny jdou naproti.
JMK Posted February 26, 2018 Report Posted February 26, 2018 Moje sarb021 jsou nyní v Koscomu na regulaci a možná nějaký kosmetice. Možná že pujdou do prodejního vlákna. Když ale čtu tohle tak váhám. Jsou to takový ty hodinky co přirostou k srdci. Každopádně smutná zpráva.
Chumpus Posted February 26, 2018 Report Posted February 26, 2018 sarb021 se ale přestaly vyrábět už před pěknými pár lety
Honza.manta Posted February 26, 2018 Report Posted February 26, 2018 kdyby to uměl třeba Chumpus potvrdit ... Jináč na http://www.shoppinginjapan.net/mechanical/ zatím vše je. Not found.A píše to tohle:The page you were looking for appears to have been moved, deleted or does not exist.
Blackadder Posted February 26, 2018 Report Posted February 26, 2018 Kruciš, byl jsem rozhodnutý, že si časem SARB017 koupím jako další hodinky, tak uvidíme, jestli se objeví nějaká odpovídající náhrada nebo se budu muset uchýlit k bazarovkám
pjr86 Posted February 26, 2018 Report Posted February 26, 2018 Krásný hodinky. I když jim nemůžu nic vytknout moje srdce si nezískaly. Sent from my iPad using Tapatalk
Diablo1st Posted February 27, 2018 Report Posted February 27, 2018 Ja len dúfam, že uvedú niečo nové s podobným dizajnom, ale už so safírom s antireflexom. Keby boli aj trošku užšie vôbec by sa nič nestalo.
bicista Posted February 27, 2018 Report Posted February 27, 2018 v serii SARX najdes toho podobneho dost, krapet vetsi a drazsi bohuzel.
JMK Posted February 27, 2018 Report Posted February 27, 2018 (edited) Ani jsem netušil že ty moje 0021 už se nějaký léta nedělaj. Volali mi z Koscomu že je třeba servis. Odlučovače a co já vím je na výměnu. Kývl jsem na to páč by byla škoda poslat je do důchodu. Mám s nima hezký vzpomínky na Japonsko roku 2010:-) Jak je to dlouho co se nedělají? Edited February 27, 2018 by JMK
Arthur N. Posted February 27, 2018 Report Posted February 27, 2018 Ani jsem netušil že ty moje 0021 už se nějaký léta nedělaj. Volali mi z Koscomu že je třeba servis. Odlučovače a co já vím je na výměnu. Kývl jsem na to páč by byla škoda poslat je do důchodu. Mám s nima hezký vzpomínky na Japonsko roku 2010:-) Jak je to dlouho co se nedělají?mam cervenec 2013 a rekl bych.ze jsou to z tech poslednich:)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now