Přejít na obsah

Magrette New Zealand


Potkan

Doporučené příspěvky

Magrette si rozhodne zaslouzi vlastni vlakno. Navrhuji soustredit vsechny poznatky o teto znacce a jejich modelech zde.

 

Pojdme si je porovnat ;-)

 

Rad zacnu mym novym prirustkem - Leoncino 10th Anniversary

 

Limitovana edice 500 ks, pro Magrette spise netradicni tvar pouzdra, vintage design ala 60? a svycarsky strojek od STP.

Ahoj, gratuluji k novým magrettkám a vítej do klubu ;-)

Jsou povedený a mají takový ležérnější styl oproti Pacifikům co mám..takže i ke fraku půjdou

Je dobrý, že tam máš taky to STP. Za tu chvíli co je mám tak šlapou parádně. Ten průhled na něj a jeho provedení je na úrovni a potěší každé oko mechanika :-)

Je to jen 500ks limitka? Moana Pacific mají být 1010ks, ale rozdělili to na dvě vlny a první 500 je pryč.

Ty moje mají 44mm pouzdro a jsou pro mě tak akorát, s gumou sedí na ruce perfektně, ale zajímal by mě i ten tah co je teď v nabídce pro 2018.

 

post-22859-0-29119700-1519679641_thumb.jpg

 

zde je pak pár dalších fotek

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/110486-shop-foraseccom-magrette/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No pár by se nás tu sejít snad mohlo a já se samozřejmě se svým kouskem rád přidám.

 

Již 4 roky mám své Magrette Regattare Tiki 133/500 v PVD úpravě. Ve dnešní produkci už bych si nejspíš vybral jiný model, ale to nic nemění na tom, že i tak jsem s těmi svými stále velice spokojený. Je v nich ještě původní Miyota, která za tu dobu již není nejpřesnější, ale dá se to a na druhou stranu, až je budu chtít servisovat, tak by to mělo být bez problémů.

 

Tak a tady nějaké foto i s výzbrojí

 

attachicon.gifIMG_8124.jpg

 

attachicon.gifIMG_6841.JPG

Nádherná galerie řemenů .. Ten zubatej je fakt cool. Taky od Magrette?

Upraveno uživatelem madmaxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Madmaxx díky, však oni Magrettky si o pořádné střídání řemenů vysloveně říkají. Přímo od Magrette není ani jeden, všechny jsou od místního člena Spinacha, který už tady teda moc není, pokud vůbec, ale já ho ještě stihnul zásobit prací, takže jsem spokojený. Zubatý byl poslední level, do toho jsem ho musel trošku ukecávat, ale vyšlo to naprosto skvěle, což soudím nejen dle sebe, ale i rekací dalších lidí, kteří ten řemen viděli. Fotky mám už všude možně, ale přidám tedy ještě něco z archivu i sem.

 

post-25778-0-21979700-1519718320_thumb.jpg

 

post-25778-0-11853200-1519718324_thumb.jpg

 

post-25778-0-75668400-1519718327_thumb.jpg

 

Někde bych možná vyhrabal i fotky z tvorby, ale to už bude složitější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vnitřní okruží, kde je napsáno 10x Magrette se mi teda hrozně nelíbí, čekal bych to spíše jako nějakou reklamu na styl více průhů víc adidas

 

Teď jsem tady četl recenzi na Rolex Milgauss a tam je to pojato úplně stejně (počet nápisů jsem nezjišťoval) :)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ono. Vsechny co jsem videl mi vzdycky prisly hodne masivni no. Takovy pamy:(

Jsem na tom podobně. Ale Pamy maj už nějakou dobu PAM000048 nebo tak nějak o kterým stejně tak dlouhou dobu uvažuju, protože navzdory označení má 40mm.

 

Sorry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem tady četl recenzi na Rolex Milgauss a tam je to pojato úplně stejně (počet nápisů jsem nezjišťoval) :)

Jako že to tam kritižují, nebo vůbec fakt, že tam ty nápisy jsou. Jinak jsem o nich nevěděl a až teď jsem na ně koukal z fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, gratuluji k novým magrettkám a vítej do klubu ;-)

Jsou povedený a mají takový ležérnější styl oproti Pacifikům co mám..takže i ke fraku půjdou

Je dobrý, že tam máš taky to STP. Za tu chvíli co je mám tak šlapou parádně. Ten průhled na něj a jeho provedení je na úrovni a potěší každé oko mechanika :-)

Je to jen 500ks limitka? Moana Pacific mají být 1010ks, ale rozdělili to na dvě vlny a první 500 je pryč.

Ty moje mají 44mm pouzdro a jsou pro mě tak akorát, s gumou sedí na ruce perfektně, ale zajímal by mě i ten tah co je teď v nabídce pro 2018.

 

 

Ja uz jsem jednou v klubu byl, pak jsem vystoupil a ted jsem zase zpet :)

 

Pacifiky jsou na leto, Leoncina na zimu!

 

d280a059559bdf6ed7912f2f48dff37b.jpg

 

Je to limitka 2x 500 kusu. 500 se stribrnou lunetou a 500 se zlatou.

 

131631982daacb27a18785e3eed15427.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...