Přejít na obsah

Magrette New Zealand


Potkan

Doporučené příspěvky

to topkan: Jak jsou Leoncina v lesku odolný v provozu? Seš moc opatrnej, nebo i něco snesou?

Dneska byly poprve na chvilku venku, zeptej se me tak za pul roku :D Ale ta predni cast pouzdra je jak zrcadlo, takze predpokladam, ze v tomhle ohledu moc nesnesou. Strany pouzdra jsou brousene, tam nebude problem, ale ten face to nejspis casem schyta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Teda lesknou se ti jak psí kulky :)

Já jsem zrovna dnes ty své taky vytáhl, ale budou muset jít na servis, takže začínám pokukovat, kam je dám.

Tak ať ti zas tikají jako za mlada...máš nějaký tip kam je dáš? Mě se teď vrátily Fortisy od pana Knespla, jsou opravdu šikovní

No vida, pekne se nam to tu rozrusta. Tak at ti pekne hnijou! :)

 

Bellsi, proc musi na servis? Prevence kvuli tesneni nebo nejak zlobi?

Jo ty moje jsou hodne nalesteny. Je problem to vyfotit, aby to nerusil muj xicht :D

 

 

Jo, jsou to parádní leštěnky..kam se hrabou kulky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku fajné bronzovky, líbí se mi u nich uložení korunky, která je prakticky celá schovaná a nijak nepřekáží. Tak teď aby se na nich ještě podepsal čas a prostředí.

 

Topkan - musím je nechat seřídit, ukrutně se předcházejí a vlastně když už na to přijde, tak asi komplet servis strojku, protože je mám už 4 roky, takže nějakou péči si zaslouží.

 

madmaxx - s tou Miyotou, která v nich je, by je měli vzít snad kdekoliv, to je snadno servisovatelný strojek, takže uvidím. Knespl je určitě jeden z favoritů, ale tam mi to moc nevychází časově, ideál by byl třeba takový Koscom, kde mají otevřeno do kdo ví kolika a mám ho nejblíž, ale jestli jim dávat Magrette, to by je asi zrovna nenadchlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...