Přejít na obsah

Magrette New Zealand


Potkan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tak to vlákno zase trochu oživím. Pořídil jsem si Magrette Moana Pacific Diver II, LE 500ks, musím říct, že jsou fantastické, zpracování, spolehlivý strojek, lumi. 

IMG_20200507_140855_copy_1024x768.jpg

IMG_20200507_140849_copy_1024x768.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu zklamání, večer jsem šel spát, upozorňuji, že absolutně střízliv a ráno jsem se probudil a originál guma byla na třech místech prasklá/zlomená. Asi prostě došla na konec pružnosti. Docela krátká životnost. Noname řemínky za stovku či dvě mi slouží řadu let a značkový řemen Magrette je takový šunt. Na druhou stranu shark mesh je posunul o několik levelů nahoru. Takže všechno špatné je k něčemu dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho jsi tu gumu měl? Sám jsem ji dokupoval a zatím je v pohodě, i když je teda pravda, že hodinky nemám nějak extra často na ruce...na druhou stranu měl jsem i u moře apod., kde to přece jen taky dostává poměrně slušně na prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, ty mé byly dělané ke klasické trnovce, já v tu dobu nic jiného neměl. Když jsem si Magrettky kupoval, tak k nim byla pouze kůže s trnovkou právě, což je i důvod, proč jsem tu gumu + motýlovku musel dokupovat. Ovšem jelikož to jsou řemínky na míru, tak by nebyl problém si je nechat udělat i k té motýlovce...teda pokud najdeš někoho, kdo to udělá, když Špenát už nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Dovolim si trochu ozivit. Leoncino v 40 mm https://www.magrette.com/shop/leoncino-40mm-edition?in=370040261

Jaky mate nazor na ltd Ranginui Edition? Díval jsem se, že 100 kusů nabízí od konce minulého roku a pořád jsou. Docela se mi ten ciferník líbí, ale možná by mě přesvědčilo je zkusit, kdyby nebyly pvd - to mě trošku odrazuje..

magrette_e8e09214-ad18-4807-a645-fb0b45ba2024.jpg.ddb975500518032c3bcb2c465b1ed172.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...