Jump to content

Magrette New Zealand

Recommended Posts

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Přidám svoje Magrette. Pořídil jsem je před časem tady na fóru a jsem s nima hodně spokojenej. Přes větší velikost se nosí dobře a jak jsem předtím nemusel gumový/silikonový apod. řemeny, tak s tímto jsem změnil názor.

post-65481-0-84504200-1577793494_thumb.jpg

• 4 months later...

Tak to vlákno zase trochu oživím. Pořídil jsem si Magrette Moana Pacific Diver II, LE 500ks, musím říct, že jsou fantastické, zpracování, spolehlivý strojek, lumi. 

IMG_20200507_140855_copy_1024x768.jpg

IMG_20200507_140849_copy_1024x768.jpg

• 7 months later...

Trochu zklamání, večer jsem šel spát, upozorňuji, že absolutně střízliv a ráno jsem se probudil a originál guma byla na třech místech prasklá/zlomená. Asi prostě došla na konec pružnosti. Docela krátká životnost. Noname řemínky za stovku či dvě mi slouží řadu let a značkový řemen Magrette je takový šunt. Na druhou stranu shark mesh je posunul o několik levelů nahoru. Takže všechno špatné je k něčemu dobré.

Jak dlouho jsi tu gumu měl? Sám jsem ji dokupoval a zatím je v pohodě, i když je teda pravda, že hodinky nemám nějak extra často na ruce...na druhou stranu měl jsem i u moře apod., kde to přece jen taky dostává poměrně slušně na prdel.

Ne ne, ty mé byly dělané ke klasické trnovce, já v tu dobu nic jiného neměl. Když jsem si Magrettky kupoval, tak k nim byla pouze kůže s trnovkou právě, což je i důvod, proč jsem tu gumu + motýlovku musel dokupovat. Ovšem jelikož to jsou řemínky na míru, tak by nebyl problém si je nechat udělat i k té motýlovce...teda pokud najdeš někoho, kdo to udělá, když Špenát už nefunguje.