Přejít na obsah

Koupě Seamaster PO z Aukro


Bady

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

aktuálně jsou v nabídce na Aukro tyto Omega Seamaster Planet Ocean Big Size Black 45.5mm .Chtěl bych poprosit o názor místní experty. Jedná o dobrou koupi v poměru výkon/cena, tedy pokud je stav takový, jak jej popisuje prodejce. 

 

https://aukro.cz/omega-seamaster-planet-ocean-big-size-black-45-5mm-6924011767

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. PO s kalibrem 2500 chodí v místní inzerci občas i levněji a máš jistotu od koho kupuješ

 

2. prodejce má nick jirkakorn a můžu tě ujistit že se zpěvákem to nic společného nemá ;)

 

kup si je tady až se objeví nebo si dej poptávku, to můžeš i bez 50 příspěvků a půlroční lhůty

 

jinak tamty vypadají ok, včetně karet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, právě jsem si říkal, že jsou po alespoň po přeleštění a vzhledově jsou v podstatě bez problémů, tak tomu dám volný průběh. Stejně tam budou ještě 8 dní , tak uvidíme. Jinak nick vůbec neřeším, tam každý píše vždy co chce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají na první pohled OK, jen jim možná chybí vnější bílá papírová krabice (aspoň já ji nevidim). Ale60k za 2500 mi nepřijde jako zase tak skvělej superkup, raději bych poptával tady. Věř mi, že se tu dají sehnat, i víckrát pro pacoše.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno me to za 55 prijde dobra cena na PO na tahu. Vypadaji ze maji  stale i red dot, i kdyz byly na prelesteni, takze to asi fakt jen lizli.
Je to dost pozdne vyrobenej kus, velka sance, ze je v tom adorovany 2500D, coz by mel byt nejvychytanejsi coax na Ete.
Krom papirove krabice chybi jeste drobnosti jako privesek a seda mikrovlakno hadricka.

Co me zarazi, je osobni predani po platbe predem - ja bych trval na z ruky do ruky, Jirku Korna uznavam, ale uz dlouho nenapsal hit....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak nechapu tu informaci o -8 hodinach natahu.. to je jako doba chodu pri rucnim natazeni do plna? Nebo co to rika?
Cena servisu u AD je 15litru, takze s tim musis pocitat, zas lepsi, nez mit xkrat otevirane hodinky, kdy neni jasne co v nich kdo resil.
Ty z toho Prodejniho vlakna nemaji zase tah, to je dasich 15 investice do tahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v pěkném stavu sice jsou, ale dle majitele je doba nátahu -8 hodin. Zatím nebyly servisovane, takže asi to bude muset nový majitel časem řešit.

Múžu se zeptat, kde jsi zjistil těch -8 hodin? V inzerátu to nikde nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...