Přejít na obsah

Nové ocelové G-Shock gmw-b5000


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sehnat se ve světě pohodě dají, mě teď jedou z UK za za necelých 13 tisíc. Vždyť to není limitka. Postupně je znova doskladňujou. A zase bych je tak nepřeceňoval, dělají je prý na té slavné prémiové lince a rámeček na datum křivý jak zadnice. Naštěstí se to dá poladit, ale musí se rozebrat. Ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

..pouzdro bude normálně obrobený a povrchově upravený.... a bezel, co jsem viděl spodní stranu, tak to bude odlitek, který se pak opracuje..

Ja bych rekl, ze pouzdro je tvareny za studena (lis) a nasledne obrobene stejne jako klasicke petilitry. Bezel bych rekl to same.

Upraveno uživatelem ATOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem dováhal a pořídil si je taky. Mám je teprve chvilku ale první dojmy veskrze dobré. Trochu porovnám GW 5000, jiné gé nemám...

 

    Zpracování je opravdu velice dobré, dobře slícované, náramek jednoduše a rychle upravitelný. Hmotnost není nijak velká ale         GW 5000 jsou proti nim jako pírko..

 

    Tlačítka se dobře ovládají v porovnání s GW 5000 ale tady jsou jiné konstrukce. 

 

    Displej je ostrý, velmi dobře čitelný pod jakýmkoli úhlem s lehce namodralým nádechem, podsvícení vypadá na LED technologii          pěkně, ledka [nebo ledky..]  podsvětluje rovnoměrně celý displej, takže to vypadá jako EL u starších modelů jen s jiným                odstínem.

 

    Modul  -  mno...    všechno, co mi u GW 5000 vadilo, vychytal tenhle modul - možnost nastavit si formát data, zobrazení                  aktuálního času v režimech stopek  a odpočtu plus další jako je možnost přehození světového času a domácím a zobrazení jen      pěti zón [nastaví si uživatel dle libosti] a nemuset listovat celým seznamem...   praktické..

 

    Bluetooth nevyzkouším, jelikož nevlastním chytrý telefon ale signál MB6 chytají dobře, jen jim to trvá o něco déle než GW 5000      ale  seřídí se pokaždé.

 

 

...toliko první dojmy, podrobněji možná  až po čase až je obouchám, fotky nemám, mobil umí jen mizernou kvalitu [jo takle kdyby je fotil siwi, to by bylo pokoukáníčko..]   ale stejně je všichni znáte...jak se projeví jakožto drsný nástroj se uvidí, jestli obstojí ve všech situacích jako GW 5000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...