Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 559
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přál bych to Kinclovi, ale Vemola ho asi uválí. Jinak tam budou myslím zajímavější zápasy. Pokorný vs. Buchinger, Muradov vs. Ramires, a těším se i na Brunclík vs. Beránek.

Tak jsem tu asi jediný, kdo bude fandit Karlosovi.

Upřímně, nevím proč bych měl fandit Patrikovi. Spoustě z vás vadí Karlos kvůli tomu, jak se prezentuje, ale Patrik mi přijde po tom, co Karlose "vyzval" v tomto směru teda mnohem horší... Celkem u mne svým chováním klesl. Ale chápu, je třeba udělat promo, prodat se...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ja nechápu ze dnes v den váženi meli oba 84kg a navecer Vemola daval fotky z vahy na 96kg. Je to vubec realny??? To musi byt pro telo strasna zátěž ale je fakt ze za dva miče za zapas ... jde udelat mnohe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ja nechápu ze dnes v den váženi meli oba 84kg a navecer Vemola daval fotky z vahy na 96kg. Je to vubec realny??? To musi byt pro telo strasna zátěž ale je fakt ze za dva miče za zapas ... jde udelat mnohe...

Voda a mléčná rýže=). Však si vem, jak dnes vypadal na vážení - vysušenej jako křížala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto se na to ptam. Kdyz pred par hodinama zpet oba dva meli 85kg.

 

K cemu to pak vubec je kdyz v den zapasu ty vahovky stejne nesedi. No jsem zvedavy dnes okolo 23 hod. Kde se to da sledovat on line?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K cemu to pak vubec je kdyz v den zapasu ty vahovky stejne nesedi.

 

Právě to, jak efektivně dokáže bojovník shodit na vážení a následně nabrat zpět váhu a energii do zápasu je jedním z ukazatelů, jak kvalitní má přípravu a vědomí o tom, co dělá. Vémola je, nejen v tomto směru, jedním z nejlepších v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ja nechápu ze dnes v den váženi meli oba 84kg a navecer Vemola daval fotky z vahy na 96kg. Je to vubec realny??? To musi byt pro telo strasna zátěž ale je fakt ze za dva miče za zapas ... jde udelat mnohe...

Nevím, jak v jeho případě, ale používali se i infuze.

Přímí přenos je od 19h na O2 TV Sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cema: a víš že mi o těch infuzich říkala žena která je staniční sestrou v nemocnici ale já jsem ji to nevěřil...asi na tom opravdu něco bude.

Jacob: Kincla hodně lidi podcenuje ale já si myslím že dnes příjemně překvapí. Vemola je strašně namistrovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...