Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak zklamanýho a zlomenýho sportovce jako Karlose na tiskovce už jsem dlouho neviděl. Shrnul to tak, že podruhý mu chyběl poslední krok (do UFC) a že ta šance už asi nepřijde.

Příjemný překvapení večera Martínek a asi i Štáfek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 559
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sečteno podrtženo turnaj Oktagon 15 byl v mnoha ohledech vyjímečný. Skvělá startovka, atmosfera jak prase, vyprodané O2čko.

Vyjímečné bylo i to kolik zápasů skončilo v prvním kole, to se uplně běžně nestává. Za mě dobrá podívaná. 

 

 

Pro ty kdo neviděl zápas Attila vs Karlos už je na YT 

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novotný na tiskovce po turnaji říkal, že Karlosovi tak trochu dluží soupeře v 84ce, což je jeho váha, tak to bude hodně velká 84 když se podívám na bojovníky, které má Oktagon podepsané v této váze, tak tam nikdo tak obrovskej není. takže zase vytříská všechny v 84 a zase bude za hvězdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem popravde fandil Attilovi ale dnes kdyz jsem videl zlomeneho Karlose a jeho upřimné přiznáni ze vyhral lepsi...ty vole je mi ho lito!!! Mel UFC na dosah. Ted min.na pul roku je mimo klec (operace ramene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť on žádné UFC na dohled neměl, ne? Tam to nebylo automaticky dane. On tak jen plácal, ze ?by mohla? přijít nabídka. A i kdyby přišla, tak stejne měl plánovanou operaci. Tak nevim. Ja rozumím, ze je to marketing a show, ale vocad pocad :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprve co sem videl Karlose mluvit normalne a k veci, zadny kecy, urazky, zlehcovani apod. na druhou stranu mu nic jinyho ani nezbylo. Je me jasny ze ten trash-talk s nejvetsi pravdepodobnosti byl jen marketingovej pocin, ale ze stejnyho duvodu sem nikdy moc nemusel McGregora a byl sem rad kdyz mu Khabib tak hezky zavrel hubu. Jeste ke Karlosoj, mozna pro nej lepsi kdyz ho takhle vypnuli v "zapase stoleti" nez aby neco podobnyho na nem predvedl nejakej "no name" v UFC, ktera by podle me stejne neprisla protoze uz ma svoje roky a nejakou zavratnou karieru by tam asi neudelal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s tim ufc na dosah je to zabavny. Jakoze jo je to dobry zapasnik, ale ufc nepodepisuje takhle stare borce, co tam nic moc nepredvedli a jeste k tou maji velmi neatraktivni styl.

Bliz do UFC maji z oktagonu Martinek, Lajos, Kozma atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem popravde fandil Attilovi ale dnes kdyz jsem videl zlomeneho Karlose a jeho upřimné přiznáni ze vyhral lepsi...ty vole je mi ho lito!!! Mel UFC na dosah. Ted min.na pul roku je mimo klec (operace ramene)

Kdyby přisla nabídka z UFC tak by to bylo jen na jeden zápas, případně jako záskok za jiného zraněného zápasníka, nic většího. 34 let už není na žádnou velkou smlouvu v takovéto organizaci.  A jak říká, žádná ofiko nabídka nebyla, bylo to postavené na tom, že kdyby vyhrál tak má 12 zápasů bez porážky, přes 4 roky bez porážky a výhra nad Šampionem Bellatoru, tak počítal stím, že už si toho musí všimnout a dát mu nějakou nabídku.

 

 

Spíš si říkám co s Melounem, tři poprážky za sebou, ikdyž tahle na body nebyla uplně tak jasná jako ty předchozí s Kimballem

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s tim ufc na dosah je to zabavny. Jakoze jo je to dobry zapasnik, ale ufc nepodepisuje takhle stare borce, co tam nic moc nepredvedli a jeste k tou maji velmi neatraktivni styl.

Bliz do UFC maji z oktagonu Martinek, Lajos, Kozma atd..

 

Konec konců, po včerejšku snad už i Kuba Štáfek ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli vono nebylo lepší, když to byl okrajový sport, takovej cirkus vo ničem. I ten ichtyl André mi byl sympatičtější v dobách antifa pouličních rvaček ve štatlu. Pár let dál a účastní se takovýho komerčního divadla. No tvl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konec konců, po včerejšku snad už i Kuba Štáfek ... :-)

Jj Stafek by byl fajn do rozhovoru. "Jsem myslel, ze jsem ho vypnul kolenem" :-D.

Ale Vemola byl taky zabavnej s tim, ze vlastne umi boxovat. To byl pro me zlomovy moment kdy jsem si rikal, ze ho Attila rozseka.

Kdyz to ohlasili, tak jsem myslel, ze ho Karlos prejede. Potom jsem si rikal, ze takhle nasekany nebyl ani v bellatoru a je to tak 50:50 s tim, ze Karlos v te 93 neni az tak silny a je o dost mensi. A v tu chvili kdy zacal prohlasovat, ze se s nim neboji stat a vlastne umi i boxovat, tak to byly easy money... to bylo jak Ronda nebo kdyz Souza zkousel stat s Whittakerem....

 

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Poprve co sem videl Karlose mluvit normalne a k veci, zadny kecy, urazky, zlehcovani apod. na druhou stranu mu nic jinyho ani nezbylo. Je me jasny ze ten trash-talk s nejvetsi pravdepodobnosti byl jen marketingovej pocin, ale ze stejnyho duvodu sem nikdy moc nemusel McGregora a byl sem rad kdyz mu Khabib tak hezky zavrel hubu. Jeste ke Karlosoj, mozna pro nej lepsi kdyz ho takhle vypnuli v "zapase stoleti" nez aby neco podobnyho na nem predvedl nejakej "no name" v UFC, ktera by podle me stejne neprisla protoze uz ma svoje roky a nejakou zavratnou karieru by tam asi neudelal...

Hmm jestli bude odveta tak si na McGregora vsadim. Jestli bude trenovat jak ted, tak je za me lepsi zapasnik. Fakt bych ho chtel ale videt proti Gaethjemu pripadne i Dustin nebo Ferguson by byl dobry zapas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze Khabib nema uplne nejlibivejsi styl boje, ale po pravde po druhe bych si na nej vsadil znova, ten chlapik me je necim sympatickej.. A rozhodne jsem zvedavej jestli proti nemu pujde Ferguson. Moc neverim ze se McGregor vrati zpatky, dokud neuvidim plakat tak tomu neuverim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vrátím ke včerejšku, mám pocit, že ta Karlosova prohra byla cinknutá. Neumím si při sledování jeho posledních zápasů představit, že by prohrál. Ukamenujte mě, ale vidím ve hvězdách odvetu a ještě plnější O2 Arenu a sázkové kanceláře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...