Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V 2. 5. 2021 v 12:18, kvejkr napsal:

Uprimne receno Rakic ma plnou hubu kecu ale nikoho relevantniho zatim neporazil. Jen zniceneho Smithe a Santose, ktery je po operaci v prdeli, i tak se s nim tahal, zadny dominantni vykon. Takze za me na titulovou sanci fakt nema. Oproti 2 jasnym a atraktivnim KO vyhram Jirky se to neda srovnavat. 

A s kým by teď měl Rakič jít? To je dost zásadní problém, který budou mačmejkři řešit. Bylo by super, kdyby šel Jirka o titul, ale pro nás fanoušky je to další dlouhý čekání na jeho další zápas. Janek obhájí začátkem září a pak si dá určitě min. pět měsíců pauzu. Takže pokud to dopadne a strýček Dana titulák dá, tak to bude únor - březen - duben. Dá si pochopit, že když je Jirka dvojka v žebříčku, tak souboj s Rakičem pro něho nemá smysl. Zbytečně by riskoval, ale když se na to podíváš objektivně i z pohledu Rakiče, tak s kým by měl jít? První z té top desítky by připadal v úvahu Ankalaev a ten je až 7čka. 

Rakič nyní kope kolem sebe, najednou by zápas s Jirkou strašně chtěl, ale může si za to sám. Poslední zápas se Santosem,... to byl takový Denisův sparing, když přijede do Reinders gymu. 😁 Samozřejmě, že to trošku přeháním, ale na ten zápas se nedalo koukat. Dvakrát jsem u toho na 10 sekund usnul. Njn, nemají to dávat v pět ráno :)

• 1 month later...

Jooo Conor se umí obléknout. Ještě kdyby se nechoval jak .... Tak by to bylo super. A tu prohru ( idkyž díky zlomené noze) neunesl a zase se předvedl.  Kdyby nedošlo ke zranění Dustin by ho stejně ukončil v pozdějších kolech.

• 1 month later...

Tak to má Mach za sebou. Nabídnout chlapovi, co má přezdívku Constrictor (škrtič) dvakrát záda, nemůže dopadnout dobře. Škoda. Odcházel i fyzicky. Jsem zvědavý na jeho pozápasové vyjádření.

Souhlasím s tou verzí, že chtěl udělat highlight KO, dával do toho hroznou sílu a utavil se...
Párkrát ho trefil, ale bohužel to zrovna musel ustát😅 ten čečenec mu dal jednu a hned šel k zemi.

• 4 weeks later...
  • 3 months later...

Tak to vypadá, že Jirka Procházka jde v květnu proti Teixeirovi... by ho mohl dát, což..?

A Ngannou překvapivě komplexní, aspoň pro mě, a zaslouženě obhájil.

• 2 months later...

Ty voe, vyházet všechny rozhodčí z Oktagonu, roztrhat licence, nasrat do ruk a nepustit k vodě. Takovou krádež v přímém přenosu jsem ještě neviděl.  Myslím, že šlo o docela tučný tiket... fraška

• 2 months later...

Nemaj koukat ze záznamu 😛 já byl do dvou na svatbě a v šest vstával. Ale nemyslím si, že jsem něco provařil. Stačí otevřít jakékoliv jiné stránky a budeš to vědět hned.