Přejít na obsah

Nove Bondovky


xlaque

Doporučené příspěvky

Vyslovil jsem jen svoje skromné mínění, klikni si ještě alespoň jednou tolik, aby jsi si to užil :D , každý máme svého favorita, neníliž pravda ?

Jasan, každý máme svého favorita. Jinak já tvůj názor na bezvýznamné hodinky nijak nerozporoval, jen jsem přidal názor svůj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stejně tak to zatím nejsou Planet Ocean, i když je Bond naposled střídal s bondovkama ;) .

 

Fakt je střídal? Já měl pocit, že měl jenom různý řemení (respektive gumový řemen a kovový náramek) na PO.

Upraveno uživatelem yen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je střídal? Já měl pocit, že měl jenom různý řemení (respektive gumový řemen a kovový náramek) na PO.

JJ, v první půlce hrají PO, ve druhý SMP - ty jsou dokonce uvedeny krátkým rozhovorem s lehkým odkazem na minulost, Vesper Lynd se ho ptá ve vlaku: "Rolex?" a JB odpovídá: "Omega".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud toto maji byt hodinky - limitka k nove bondovce, jsem trosku zklaman - predstavoval bych si, ze budou pokracovat v evoluci PO, toto je trosku krok zpatky, pripadaji mi poskladany jako ze soucastek, co zbyly na sklade.

Spis by se me libilo, kdyby zacali delat klasicky cerny SMP s 2500kal., tak jako se delaj ted Bondovky.

Ale spis mi prijde, ze je to marketingove vysponovany - uspesny cerny design s klasickyma prvkama bondovek - skeleton hands a kulaty znacky na ciferniku...eh, no treba se dockam u dalsi bondovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkné, pěkné. Až na tu vteřinovku, už kvůli ní si je nekoupím :thumbsdown_anim:

Leda že by udělali "Johny English Edition" :P

 

Ještě že ne všichni agenti Její výsosti (alespoň ti s právem zabíjet) nosí Omegy. Co třeba tihle dva týpci? Tipoval bych Fortis...?

 

post-2946-1205672931.jpg

Agent 3-7

 

post-2946-1205673010.jpg

Agent 4-5

ja by som tipol Porche design

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...