Přejít na obsah

REPORTAZ: Vsetko o Primkach na francuzskych forach


Doporučené příspěvky

Prispevok je dalej prelozeny do slovenciny. :thumbsup_anim:

 

Bonjour à tous.

 

L'article sur PRIM est en ligne sur les sites francophones.

L'accueil est très positifs, beaucoup de réactions enthousiastes, les forumeurs découvrent pour la plus part la marque et les montres.

Le design est apprécié et les photos que vous m'avez passées ont beaucoup plu.

Les suffrages vont vers la Diplomat et ensuite vers l'Orlik

Pour la petite histoire suite à cet article dans les annonces de Chronomania a été déposé une PRIM sport au prix de 160? 4000CZK

 

Je vous invite à regarder les articles .Ils sont en ligne sur :

 

Forumamontres :

http://forumamontres.forumactif.com/revues...1840.htm#377356

Pour circuler entre les articles, les liens de tous les articles sont dans l?article central et a la fin de chaque article un lien vous permet de revenir à l?article central.

 

Chronomania

http://www.chronomania.net/

Forum  Tout sur la manufacture PRIM

Là la lecture est facilitée par une mise en ligne directe des articles qui s?enchaine mais les accents ont plantés et je n?ai pas eu le temps de tout reprendre.

Sur Montresdeplongée un article renvoie à celui de Forumamontres.

J?espère que ces articles vous plairont

 

Je remercie:

Mr Helicar Chairman of the board de PRIM et ELTON pour son accueil et son temps.

Les forumeurs de Chronomag pour leur accueil, leurs encouragements et leurs photos : Xlaque, Skipi , Popshop2007, Luk, Jovani, Misha, JJ, Typograph, Rorda, Kamil, PRIM, Jakubisko, Africab, Jacob, Viktor, Spiderer , Kupa54, Red Dward, NIGTHinGALE, Vor, Tolja?

Et Zuzana pour ses traductions.

J?espère n?avoir oublier personne.

 

Cordialement

Jecko_fr

 

Dobry vecer vsetkym,

 

Reportaz PRIM je ?on line? na strankach vo francuzstine. Moj clanok bol privitany s velkym nadsenim, je nan vela pozitivnych ohlasov, vacsina clenov doteraz nepoznala ani zancku, ani hodinky. Dizajn ma velky uspech a fotky ktoré ste mi poslali sa nesmierne pacia.

Volba smeruje k Diplomatu, a za nou nasleduje Orlik. :smile_anim:

Na spestrenie prispevku : akonahle clanok vysiel na stranke Chronomania, jeden z clenov hned uverejnil svoj inzerat na predaj svojich PRIM SPORT v hodnote 160 ? = 4000 CZK.

 

Takze nech sa paci, podte si pozrier clanok ktory je na adresach :

 

 

Forumamontres

Aby ste sa mohli lepsie orientovat : Reportaz je zhotovena z 12 clankov, ? vstupné adresy ? na kazdy z clankov sa nachadzaju v centralnom clanku a na konci kazdeho clanku najdete ? vstupnu adresu ?, ktora Vam umozni navrat do centralneho clanku.

 

 

Chronomania

Forum  Tout sur la manufacture PRIM

Na tejto stranke je citanie ulahcene tym ze clanky nasleduju jeden za druhym, ale diakrtické znamienka slovenskej abecedy neboli akceptovane pociatcom a nemal som cas opravit vsteky slova.

 

Na stranke Montresdeplongée ( Hodinky na potapanie) mi vysiel clanok , ktory odkazuje na clanok na stranke Forumamontres.

 

Dufam ze sa Vam moje clanky budu pacit.

 

Srdecne dakujem :

Mr Helicar Chairman of the board de PRIM et ELTON za jeho milé privitanie a za cas ktory nam venoval..

Les forumeurs de Chronomag za ich privitanie, ich podporu a ich fotky : Xlaque, Skipi , Popshop2007, Luk, Jovani, Misha, JJ, Typograph, Rorda, Kamil, PRIM, Jakubisko, Africab, Jacob, Viktor, Spiderer , Kupa54, Red Dward, NIGTHinGALE, Vor, Tolja?

A Zuzane za jej preklady.

 

Dufam ze som na nikoho nezabudol. :crying_anim02:

 

Srdecne

Jecko

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, i když si toho moc nepřečtu. ;)

 

Nemam rád amícky štýl pochvaly typu _ dobrá práca JOE , a pod. ale pred autorom prezentácie klobúk dole za odvahu i vykonanú prácu.Prim by Ti mal ponúknuť pracovnú zmluvu napr. dohodu o vykonaní práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam rád amícky štýl pochvaly typu _ dobrá práca JOE , a pod. ale pred autorom prezentácie klobúk dole za odvahu i vykonanú prácu.Prim by Ti mal ponúknuť pracovnú zmluvu napr. dohodu o vykonaní práce.

nebo by měl otevřít filiálku u frantíků :thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

to je do švajcu co by kamenem dohodil ;)

Upraveno uživatelem mars65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...