Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 16 minutami, exBURN napsal:

Včera pohotovost jaderným zbraním, dnes vyšší pohotovost jaderným zbraním, zítra nejvyšší a pak ještě vyšší a ultravyšší. 
Akorát se ukáže že pes co štěká, tak nekouše, pičus

Kdoví...

https://radiozurnal.rozhlas.cz/putin-naznacuje-ze-je-schopen-povysit-konflikt-na-jaderny-jde-o-psychologicky-8691396?fbclid=IwAR3M40IJkz3_XLjXG0fuE7aUrbbfnzXNmDosPDQmUF1sCzBisZa9H1UjR0M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, safi napsal:

Za jak dlouho se dá Ukrajina hospodářsky dohromady, i kdyby se dnes přestalo válčit? Přijde mi, že to budou roky..

Přičti k tomu i ekologické škody. Bez pomoci roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl usvědčil Rusko, jaký chystá pro Ukrajinu „nový řád“. Text vyšel předčasně

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ria-novosti-rusko-ukrajina-invaze-valka-clanek-propaganda.A220228_114714_zahranicni_kha

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudruh na ministerstvu propagandy holt do redakčního systému naivně nastavil předem zadané datum "definitivního vyřešení ruské otázky" (rozuměj pohlcení běloruska a ukrajiny, v zájmu civilizace) - takže už teď aspoň víme o kolik pozadu je původní vyvrhelův časový plán... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, Lynx12 said:

Omyl usvědčil Rusko, jaký chystá pro Ukrajinu „nový řád“. Text vyšel předčasně

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ria-novosti-rusko-ukrajina-invaze-valka-clanek-propaganda.A220228_114714_zahranicni_kha

 

Ja som ten zdroj vydrzal precitať cely a aj som si ho stiahol to je az strasidelne .. .  dnes som cital par ruskych stranok. (provladnych) o tom ako sa vzdala posadka ukrajinskej PVO baterie a podobne . Uz tam len chyba ako ukrajinsky nacionalisti ostrelovali Charkov  ktory sa chcel vzdat osloboditelom z ruska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Tibb napsal:

aneb jak píše na DenikN komentátor - Tady je to naše. A my vám řekneme proč . Co by asi napsali o nás

No přece totéž co v osmašedesátém - stranou a národem vřele přivítané osvobození od kontrarevoluce, neonacismu a amerických vojsk (…vydávajících se za filmový kompars při natáčení filmu o dobytí mostu u Remagenu) :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Za jak dlouho se dá Ukrajina hospodářsky dohromady, i kdyby se dnes přestalo válčit? Přijde mi, že to budou roky..

Když jsem tam cestoval v roce 2000, tak mi přišlo, že se ještě nedostali z problémů z doby II sv. války, takže Evropa měla vždy jen řeči, jak jim pomůžou a kam všude je přijmou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maďaři byli ”prima spojenci” už před 25 rokama - vzpomínám si co mi kdysi líčil náš tehdejší vojenský přidělenec (po rodičích sám Maďar), jakej neskutečnej porod bylo přes ten blbákov operativně provést cokoliv pro naši armádu v ex-Jugoslávii. Stačilo když se zaprděnej poručík Mászlo z ministerstva špatně vyspal a muselo se 3+3 týdny čekat než se sejde parlament a rozhodnutí vyjde ve sbírce. Svým způsobem je štěstí že Orbána v případě Ukrajiny není problém z obou stran obletět/objet, takže ať si na SVÝCH hranicích klidně staví “osvoboditelům novoruska” slavobrány…

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...