Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ještě jeden poznatek co mě napadl k poškozeným plynovodům. Jsou poškozené v celkem malé hloubce. Z jakého důvodu? Lepší přístup pro sabotáž nebo pro případnou opravu? Když bych chtěl něco ničit, tak si vyberu to nejhorší místo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Gustaf napsal:

Z celé té reportáže rozumím pouze těm lidem, kterým se skokově zvedly zálohy na plyn v městském bytě na desítku měsíčně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to proste nechapu. Asi uz jsem starej. Po zkusenostma co jako narod a cela vychodni Evropa s Rusakama mame. Po zkusenostech, ze zlu se ustupovat nevyplati (Sudety). Tak se najde takovy obrovsky mnozstvi lidi co zvednou pro tyhle kundy ze Sibire ruku….

I kdyz vlastne chapu. Je bohuzel dost lidi, co budou srat na vsechno a vsechny, pokud jim kdokoli zaručí jejich “sice smrad ale teplíčko”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, safi napsal:

Z celé té reportáže rozumím pouze těm lidem, kterým se skokově zvedly zálohy na plyn v městském bytě na desítku měsíčně... 

Jasný...to je pochopitelny, ikdyz i tomu šlo nějak předejít. 

Každopádně já bych tu cestu s těma dezolatama nedal...

A do toho ještě tahle žumpa...je mi na blití...snad se v Jihlavě a okolí najde více rozumných lidí. Tyvle guláš, koláče, pivo, svařák zdarma...naproti škole. Ubožáci 

Screenshot_2022-09-29-10-18-30-196_com.twitter.android.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si odmyslím lidi, kteří jedou do Prahy čistě kvůli skokovému nárůstu energií, tak ten zbytek si tak trochu protiřečí:

Chceme, aby se vláda starala jen o ČR stejně jako se Putin stará jen o Rusko. Ale on se stará o Ukrajinu, Sýrii, část zemí z bývalého SSSR a o Londýn, kde nechá zabíjet své agenty ( nepohodlné). 

Chceme, aby vláda uzavřela přímou smlouvu o nákupu plynu s Ruskem. Nějak zapomínají na to, že jaksi nesousedíme s Ruskem a že ten plyn sem musí někdo nějak dopravit.

Přijde mi, že to je skupina, která chce, aby svět běžel stejně jako dosud, ale to je prostě nemožné. Evidentně je to skupina, která není mentálně, finančně, nebo jinak připravena na to, že se svět mění a oni neví, jak na to reagovat, než myšlenkou, že když kolem sebe postavíme velkou čínsko-ruskou zeď, tak se nám dobře povede...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, gorlo napsal:

Ještě jeden poznatek co mě napadl k poškozeným plynovodům. Jsou poškozené v celkem malé hloubce. Z jakého důvodu? Lepší přístup pro sabotáž nebo pro případnou opravu? Když bych chtěl něco ničit, tak si vyberu to nejhorší místo, ne?

Mořská voda je sviňa, tohle už se prej nespraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je taky dobrý: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-vaclavske-namesti-proslov-christine-andersonova.A220929_084120_domaci_ihav.

To jako v tom davu nebyl alespoň někdo s elementární znalostí angličtiny, aby se pozastavil nad tím (a případně to tleskajícímu okolí vysvětlil), že tam z nich bezostyšně dělají voly? To stádové chování na demonstraci je až zarážející.

Upraveno uživatelem Pandera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Gustaf napsal:

Jasný...to je pochopitelny, ikdyz i tomu šlo nějak předejít. 

Každopádně já bych tu cestu s těma dezolatama nedal...

A do toho ještě tahle žumpa...je mi na blití...snad se v Jihlavě a okolí najde více rozumných lidí. Tyvle guláš, koláče, pivo, svařák zdarma...naproti škole. Ubožáci 

Screenshot_2022-09-29-10-18-30-196_com.twitter.android.jpg

Ale takhle to vyadá lépe ...

 

309813302_10160107408424738_3949160947311166126_n.thumb.jpg.304008943c46feab47235183d4ac505e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je taky dobrý: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-vaclavske-namesti-proslov-christine-andersonova.A220929_084120_domaci_ihav.
To jako v tom davu nebyl alespoň někdo s elementární znalostí angličtiny, aby se pozastavil nad tím (a případně to tleskajícímu okolí vysvětlil), že tam z nich bezostyšně dělají voly? To stádové chování na demonstraci je až zarážející.

IQ davu = odmocnine IQ toho nejblbejsiho. To lecos vysvetluje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

Tak snad tak bude uvažovat většina...

Všichni nemohou být inteligentní, vzdělaní, krásní, zajištění atd. Někdo musí zametat hovna z chodníků, vyvážet odpadky, stát u pásů atd. Dle demonstrací je podstav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...