Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tvl, soudit budoucnost podle toho, že někdo vzal před Karlín nějakou vlajku mi přijde tak nějak ujetý.. nebo zaujatý... nebo pro mne divně vyjádřenej pocit... nevím, zda někdo sledoval rozhovor s PP v Národním muzeu... nejen tento rozhovor,  další info, který jsem si začal dohledávat poté, co PP začal kandidovat... svědectví lidí, kteří PP znaj už dlouho a třeba s ním prožili i kritický situace... já se držím Karla Kryla, když říká,  ža politikům se nevěří, politici se kontrolují... ale kua, PP není politik, a neříkám, že mu věřím, nicméně mu důvěřuju (někomu to může přijít divný), možná v tom hraje roli i to, že už dlouho čekám na to, že přijde osobnost, která rozvíří kalné vody české politiky proklatě poznamenané klientelismem a chci věřit, že PP je konečně ta správná osobnost... zatím se zdá, že by to tak mohlo být... a mám za to, že on je natolik zásadový, že klientelismus je pro něj NVS a postaví se mu... otázka je, jak velký tlak na něj bude vyvinut a jak mu dokáže čelit... mám pocit, že v české politice jsou lidé, kteří mají sevřenou prdel z toho, že PP je fakt "košer" chlap s koulema, schopný postavit se komukoli a čemukoli... ovšem taky se může stát, že se najde kdokoli, kdo mu bude ochotný vrazit kudlu do zad... já vím, někdo by mohl říct, že jsem v momentální euforii.. nejsem, už mám za sebou dost, abych euforii nepodlehl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Bert napsal:

Vraby, žiješ v prdeli, kde Petra Pavla volilo jen 44 procent lidí. No, co k tomu napsat. Snad jenom, je mi to líto, ale pak se nediv, že oproti Tvé sociální bublině to tady vypadá jako Pavlovo fórum ...

Já jsem v klidu. To ze ziju v prdeli nemusím volit Teplaké,ale tady mi to přišlo jako krapet divné. 
Jak psal brownwid….. ,jinej názor se tu také nenosí aby někdo nedostal čočku gentlemani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby, ještě jednou. Tady jsi v žumpě. Moderace na úrovni Rusáci a antivaxeři. Moc dobře to víš. Tak proti čemu držkuješ. Když dostaneš čočku, tak zkrátka proto, že se Tvůj názor někomu nelíbí. Toť vše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Bert napsal:

Vraby, ještě jednou. Tady jsi v žumpě. Moderace na úrovni Rusáci a antivaxeři. Moc dobře to víš. Tak proti čemu držkuješ. Když dostaneš čočku, tak zkrátka proto, že se Tvůj názor někomu nelíbí. Toť vše. 

Nic jen jsem se pozastavil nad tím,že tu mají všichni stejný názor 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bertberes se moc vazne. Ja tam to prirovnani nevidim. Max spis Tebe k Babisovi a to je zjevna nadsazka. Ta reakce na vtip je prehnana.

 

jo a psy mam moc rad, jen ne asi takhle. A u tech od Mary bych pravda nemel na vyber a kluka asi nehral 😅😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Kurva Vojto, nepiš mi, že mne má moje žena usměrnit jako Monike Babiše. Jsi v hospodě, tak si vožer držku, vopíchej nějakou studentku, studenta, nebo chlupaté zvířátko, ale do mé ženy se neser.

Nebo Prchal bude mít teď volno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Bert napsal:

… jsi v žumpě. Moderace na úrovni Rusáci a antivaxeři.  

Takže s placatou zemí, chemtrails a pitím bazénové chemie jsem tu v pohodě 😛 

 

(smajlík vyplazující jazyk… pokud se vám stále nezobrazují ikonky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jak jsi psal, ze spolu tu lahev vypijem. Tak nevim, jestli to byla pozvanka nebo vyhruzka vzhledem k tomu, co mas na zahrade 😀

Ja ty velke psy zeru. A ti Tvoji jsou krasni. No ale pres plot bych za nim nelezl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bob napsal:

EU sice neni dokonala, ale myslet si ze bez ni by nam bylo lip je dost naivni

Otázka není, zdali s EU nebo bez ní. Otázka je, zdali současná EU jako taková přispívá k lepší ekonomice. Volný pohyb osob, zboží a do určité míry i financí i určitá harmonizace práva hodně pomohly ekonomice a těžíme z toho všichni. 
 

Ale - jaký právní předpis v posledních 2-3 letech pomohl ekonomice? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mAra_ napsal:

Ale kdež, je to dobrák... Byl by na tebe jistě milý...

PXL_20220206_120702879~2.jpg

Ten tvůj pes je takovel jinej 🙂 Nejsem prcek a nejsem hubenej. Mám ale pocit, že není ani menší, když si stoupne na zadní a když zežere svých šest kil masa na večku nebude ani lehčí.

Vypadá kamarádsky, to ano, ale kdy by mi k Vám přes plot vypadla peněženka ( i dost plná) nechal bych ji tam ležet a to by byla nutnost o vzhledem k absenci telefonního signálu u Vás.

Možná by si opravdu  rád pohrál s @vojta1, ale to by se mně nelíbilo a ani na to nechci vlastně myslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...