Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

 Za rok olympiáda. Jestli tam Rusáci budou, ČOV nebude hry bojkotovat, projíždím seznam sponzorů a neztratím u nich ani korunu. Včetně plzeňského Prazdroje.  Srát na ně. A to mám tu Plzeň k smrti rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Roman I. napsal:

 Za rok olympiáda. Jestli tam Rusáci budou, ČOV nebude hry bojkotovat, projíždím seznam sponzorů a neztratím u nich ani korunu. Včetně plzeňského Prazdroje.  Srát na ně. A to mám tu Plzeň k smrti rád.

Proto jsem si dneska koupil lokální Chodovar skalní ležák 13....

Jako mě nasral i Ovečkin s jeho malým rusakem na NHL all Star....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Gustaf napsal:

Proto jsem si dneska koupil lokální Chodovar skalní ležák 13....

Jako mě nasral i Ovečkin s jeho malým rusakem na NHL all Star....

Kluk za nic samozrejme nemuze. Ale z tatinka je samozrejme smutno, ten adoruje zmrda, kvůli kterýmu naprosto zbytečně umřelo 500 dětí,  tisíce zraněných nebo odvlečených do Ruska. Nepočítám ty, které přišly o někoho ze svých blízkých. Tak hlavně, že ovi jr. dal parádního góla. Bylo to dojemné.

Ale pravdou je, že když jsem tam viděl dovádět taťku se synkem, tak mě z toho prasete bylo až fyzicky zle. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, nickolas napsal:

Četl jsi ten článek celej, nebo jen titulek? Když jsem viděl titulek, hned se mi zvedl tlak, nicméně protože jsou to šmejdi, tak jsem si článek přečetl a ejhle... klasika, co nejvíc provokativní titulek 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vráťa potřeboval stan a tak si ho zapůjčil z hradu, as you do 😀

Tahle pakáž to bude mít za Pavla těžký...

https://www.google.com/amp/s/www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-mynar-si-na-sjezdovku-pujcil-stan-z-hradu-vratil-ho-kdyz-se-na-to-prislo-225168%3famp=1

Díky za ty dary, že je tam Fiala a ne Babiš jinak by všichni měli abolici. No a pak už jen pro ten strach, který teď tihle kašpaři prožívají stálo za to toho Pavla volit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...