Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, decebal napsal:

To jsem nikde nenapsal. A nepřekvapilo by mě, kdyby na obou stranách. Ale to neodporuje tomu, co jsem napsal. 

A mimochodem, v té době bylo České knížectví součástí SŘŘ. Důvodem Jindřichova tažení byl požadavek, aby se Břetislav vzdal území, které předtím dobyl v Polsku, což se následně stalo. Prostě si dělal v říši pořádek. A Břetislava nechal dál na trůně (protože si zřejmě  uvědomoval, že se mu ještě bude hodit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, guzmic napsal:

A který ručníky teď narukují?

Ono to přijde, až tam vyhrají zelení volby. Ti se nezakecaj. Ale je pravda, že formulace byla zavádějící - spíš by bylo správné napsat, že během posledních 1000 let jsme téměř neustále válčili s Němci.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne snad staci jen tohle.. z lonske podzimni žádosti Zemana na tajne sluzby... co s tim chtel delat?? Zacinam snad verit, ze o tom celou dobu vedel... aneb dejte mi konkretni jmena..


Jeden z úkolů, jak vyplynulo z detailů žádosti, které zveřejnil Český rozhlas, například zněl: „Zabezpečte informace a poskytněte mi zprávu, kteří konkrétní ruští zpravodajští důstojníci působí v Česku, kteří Češi spolupracují s ruskými zpravodajci, jaké informace jim předávají a jak spolupráce vypadá.“


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vysetrovani-vrbetic-ozilo-loni-na-podzim-policie-narazila-na-rusy-152167





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Americkej napsal:

Bruce Willis, Armageddon: "Kdo zabil Kennedyho nám taky neřeknete?" ... "A už nikdo z nich ani z jejich dětí nechtěj platit daně. Nikdy".

👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...