Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

O tom vše již píše klasik:

,,Tak tedy dnes naposled! Škoda! Tolik jsem si na Tebe zvykl! I když jsem o Tobě zprvu ani nechtěl slyšet a skoro jsem se Tě děsil, přece jen jsem si Tě za ty dva roky zamiloval, tak teple a blízce, jako nejlepšího druha. Naučil jsem se Tě znát a rozumět Ti, poznal jsem i Tvé vrtochy, často jsem Ti obětoval všechen svůj volný čas a mnohdy i kus noci. A moc hezkých chvil jsme spolu prožili! Vzpomínáš třeba na ten krásný, tichý, teplý večer při jednom cvičení, kdy jsem ležel v křoví vedle Tebe a střežil bezpečnost naší milované vlasti? Kolem nás skotačil bujný srnec se svou družkou a mně se tehdy tak prudce zachtělo se s někým polaskat -- a pohladil jsem Tebe, můj věrný druhu, tanku T-34!“

Na tomto místě si četař ing. Krajta odplivl a prohlásil, že je sice všeobecně známo, že rotný Maňas provozuje v posádkové stáji zoofilii s intendančním mezkem, ale -- a lapiduch Beránek vstal, otevřel dveře k pokoji nemocných, kde se roťák zotavoval z šoku a úrazu, a zahulákal do krásné, tiché, teplé noci, právě takové, jak ji tankistický básník popisoval: ,,Tak tady čtem, vole, žes šoustal s téčkem!“

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná tady dlužím nějakou reakci. Od pondělí jsem řešil zaplavené sklepy rodiny (neštěstí jenom sklepy), stav bez elektřiny u kamarádů a známých, dneska zatopenou firmu souseda. Přiznávám, zítra na to už jebu, už nemám sílu. 
Zítra mám jít volit. Můžu? Můžu. Chci? Nechci. Měl bych? Měl. Bije se to ve mně brutálně. Opravdu  nevím jestli půjdu. A vlastně se za to stydím, kdybych nešel. Ale…
 

K mému původnímu postu, napsal bych to jinak?  Sorry, ne. Teda, krom toho “plivnutí do ksichtu “, to bych asi napsal jinak. V ostatních věcech si stojím za svým 🤟

  • Like 1
  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Кадыров пожаловался, что Tesla отключила ему контрабандный Cybertruck 🤣

https://www-moscowtimes-ru.translate.goog/2024/09/19/kadirov-pozhalovalsya-chto-tesla-otklyuchila-emu-kontrabandnii-cybertruck-a142709?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, nickolas napsal:

Možná tady dlužím nějakou reakci. Od pondělí jsem řešil zaplavené sklepy rodiny (neštěstí jenom sklepy), stav bez elektřiny u kamarádů a známých, dneska zatopenou firmu souseda. Přiznávám, zítra na to už jebu, už nemám sílu. 
Zítra mám jít volit. Můžu? Můžu. Chci? Nechci. Měl bych? Měl. Bije se to ve mně brutálně. Opravdu  nevím jestli půjdu. A vlastně se za to stydím, kdybych nešel. Ale…
 

K mému původnímu postu, napsal bych to jinak?  Sorry, ne. Teda, krom toho “plivnutí do ksichtu “, to bych asi napsal jinak. V ostatních věcech si stojím za svým 🤟

Nickolasi, píšeš, že volit jít můžeš. Avšak volit jít nechceš. Je to stav Tvého vědomí. S tím na Chronomagu nikdo nic nenadělá.

Mám ale jednu otázku: Když jseš tak v píči, jak popisuješ, že ani nechceš jít volit, proč teda lezeš na Chronomag? To nemáš důležitější věci na práci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nejdu volit. Kámoš domluvil, že bychom na víkend jeli pomáhat někam k Jeseniku, tak k večeru vyrazíme.
Pro Berta: pokud bych se náhodou přes víkend objevil na fóru, tak to neznamená, že nic nedělám, ale že zrovna seru na hajzlu…

  • Haha 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image.png.7983ad2a847daa2f4f171f4687def5ee.png

Jako Izraelci jsou hustý a držím jim palce. Ale tohle (myslím ten smajlík u komentáře) je moc i na žumpu. To děcko si asi dobrovolně nevybralo bejt manželkou hamásníka a prostě to odneslo s ním. Stalo se, stalo, to jsou vedlejší náklady válčení. Ale nevidím na tom nic vtipnýho - ani na tom, že je to osmiletá manželka, ani na tom, že je mezi obětmi.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K volbám se mi moc nechtělo ,nemyslím si, že jsou regulérní, nouzový stav si myslím měl být vyhlášen, ale když jsem viděl, že na Praze 2 kandiduje i ten quazi doktor, hajzlík , taky senátor Hilšer tak půjdu. Asi můj hlas nic nezmění ale co kdyby.🥵

Upraveno uživatelem Conrad
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...