Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jestli není potřeba, tak ten nesmysl zanikne sám.. :-) nikde do nej nebude psat..

 

Spis to chapu, ze kdyz se nekde zacne postrkovat Vraby s Hasicem, tak je proste přesunou sem, nez furt resit, zdali je na ban, nebo zdali chce byt smazan...

 

Jmena jsou vybrana ciste nahodne, bez jakekoliv narazky na jakoukoli zijici ci smyslenou postavu... :-)

Kdyby jsi byl všímavý tak ve vlákně Seagull Mechanical jsem prozřel díky Zmizíkovi. Hasič zase vylezl z nory když je už klídek,to mu jde dobře.

Howk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se potkáváte s Vrabym, klidně se rád přidám. Kdyžtak napište SZ...

 

Ondra

Že bych taky zašel? Když tak bych napsal i decebalovi :-D Ono je teda pravda, že na živo bychom si možná ani nedali po hubě ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem ho sebou, i kdyz z uherskyho brodu to ma daleko..... leda ze by jel krtkem

:D já to myslel žertem. Ne že bych se štítil jít s Váma na kávu, ale ani nevím kde je U Hersta a předpokládám, že to nebude v Praze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno Žumpa považuji za dobrý nápad. Pokud jsme takoví gentlemani, jak tu mnozí rádi připomínají, upadne brzy v zapomnění. A pokud náhodou ne a bude to to první, co nováček uvažující o členství uvidí, bude si aspoň moci udělat obrázek, kam hodlá vstoupit. To mi přijde celkem fér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...