Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já jsem normálně klidný, ale Ty musíš být debil..............Sorry jako

Mondeo ak niekto praje človeku, aby mu odtrhalo ruky a ty ho ešte ideš obhajovať, tak ti v klidu oznamujem, že ty musíš byť ešte väčší debil........ Sorry jako

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepredvidatelny to neni, ale tezko pochopitelny (pro me) ano. Ohnostroj (vizualni efekty) se bez rany neobejde, tam to clovek skousne, za tu krasu to stoji; ale lidi, kteri si koupi na Silvestra veci, co generuji POUZE hluk, jsou pro mne chudi duchem a potrebovali by zazit nejaky valecny konflikt, aby jim to docvaklo. Ale holt to k nasi kulture asi patri - v minulosti oslavne salvy z pusek, oslavne rany z del... co nadelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mondeo ak niekto praje človeku, aby mu odtrhalo ruky a ty ho ešte ideš obhajovať, tak ti v klidu oznamujem, že ty musíš byť ešte väčší debil........ Sorry jako

 

Tak od té doby, co nám jeden kokot hodil z balkónu petardu schválně pod nohy, a jinej nám ji zase vystřelil naprosto cíleně na balkón a málem zapálil barák, jim taky nepřeju nic jinýho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ja v domneni, ze jde o nastvavaci vlakno, omylem prispel do Zumpy, ackoliv jsem se zarekl, ze sem nic nenapisu...

má blbost ... Taky sem se překoukl a  pustil to sem  - Ale když sem to včera psal tak by ani asi žumpa nestačila 

A ano sdílím přesně Tvůj názor ... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...