Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, Foundryman napsal:

Furt lepší než slovenskej gauner. Daleko nebezpečnější než Kaczynski je ta parta šílenců v Bruselu. A svazačka v Berlíně.

mi teda mnohem horsi nez ti bruselsti urednici nebo politci (oni realne nemaji zas az takovou moc) prijde straslive ty napady lokalmich vlad. Napriklad ohledne automotivu, to co vzeslo z komise melo hlavu a patu a pak se do toho pustila Francie a je z toho peklo co na zabije automotive) a abychom se drzeli do jiste miry spalovacich motoru kde mame strasnou konkurencni vyhodu, tak to te Cine pustime... jen aby si fr. vlada nahnala body jak jsou "ekologicti". A tak je to se vsim viz reverse charge, coz je picovina na ntou, ale i ten maly stat si to prosadi. A tak tam ty lokalni vlady chodi a vymyslej nesmysly. Orban je zase blazen, Polaky mam rad ale taky si tim nejsem jisty, co se jim musi nechat,ze strasne pohli s infrastrukturou....no a Slovaci... ja bych byl rad abych vedel koho volim, Mel jsem tenhle problem s Drahosem, mam ho s Piraty, Starosty a dalsimi. Ja vubec nevim za cim ti lidi stoji a co si mysli. Nejsem priznivec nahodnych lidi sebranych z ulice a nebo aktivistu v politice. Z piratu konkretne kvetu, btw osobni historka. Od jednoho Pirata jsem ted koupil byt v Praze a do ted nemam prepsane energie, pac ten clovek je fut sjety a nebo nevim. Pri predani 5x ztratil klic od sklepa. Nikdy nic poradne nedelal a ted je v predstavenstvu mestskych firem a lidr kandidatky mestske casti. Pred predanim bytu se evidentne sjeli a tohle nakreslil na stenu atd atd.... neumi ani odpovedet na email, ta strana je z 90% lvl klinika, se poseru :D mimochodem byt na Male Strane, jim koupeny od mesta v privatizaci. Ja si nemuzu uplne stezovat, koupil jsem ho diky jeho neschopnosti o min 1/3 pod trzni cenou, ale z toho jednani me jebne... Ja bych se nenadal toho, ze mi bude chybet v Praze Bem, jako jo kluci si nakradli, ale jak rikal v jednom rozhovoru Bill Gates pro Forbes. "pri charite v Africe pocitam s 10% kterym rikam transakcni naklady. Realne jde o uplatky, ale tam ty zeme tak proste funguji a kdo tvrdi, ze to jde bez toho, tak je budto hloupy nebo naivni, ale nakonec tam diky tomu neco stoji"

Kluci brali asi moc, ale ted tihle neberou nic. Ale nic po nich neni. A to zrovna Bratislave jde fakt zavidet....

133069486_823193094924433_9017474482257088762_n.jpg.ccc76087406e55591a8f2a5a487fe21c.jpg

 

 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, mAra_ napsal:

Nic proti ale ani svazacka z Berlína ani nikdo z Bruselu nám tu nezakazují potraty. Mám spousta kamarádů a kolegů z Polska (máme to tam pravda 15 kilometrů) a fakt mladí lidí nejsou spokojení...

Tak a k tomu si neodustim trochu cerneho humoru.

Ja se s temi potraty porad neumim rozhodnout, na jednu stranu jde o zabijeni malych deti. Takze bych byl pro, ale zase to dava zenam moznost volby :D doporucuji to vytahnout pred nejakou ultra feministkou nebo obcas jak jsou ruzni aktivisti po mestech z toho hnuti za zivot... efekt to ma podobny jako se zeptat jehovisty, ze uz jsi ho dlouho nevidel na odberech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych podotkl, že všeobecné zavedení reverse charge by bylo jedno z mála rozumných opatření, firmám by to neuvěřitelně pomohlo s cash-flow, odpadly by podvody s DPH, mohlo by se zrušit kontrolní hlášení, fůry úředníků by najednou neměly co dělat... A proto to nikdy neprojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel máme přesně takovýho prezidenta a politiky, jaký jsme pronárod. Nepoučitelný stádo sobců, který si pořád myslí, že je nejchytřejší a nejmazanější na světě. Nikdo si to neberte osobně, ale vezměte si ČR jako ucelený útvar. Spousta lidí tvrdí, že lidi jsou špatný, protože to vidí u politiků, ale já si stojím za tím, že je to přesně naopak. Prostě je to jen špička ledovce. Podhoubí je stejnej hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tommasini napsal:

Bohužel máme přesně takovýho prezidenta a politiky, jaký jsme pronárod. Nepoučitelný stádo sobců, který si pořád myslí, že je nejchytřejší a nejmazanější na světě. Nikdo si to neberte osobně, ale vezměte si ČR jako ucelený útvar. Spousta lidí tvrdí, že lidi jsou špatný, protože to vidí u politiků, ale já si stojím za tím, že je to přesně naopak. Prostě je to jen špička ledovce. Podhoubí je stejnej hnus.

V Praze to tak možná je 🙂 Já mám převážně opačný zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Foundryman napsal:

Polákům a Maďarům můžeme závidět.

 

před 13 hodinami, Foundryman napsal:

Furt lepší než slovenskej gauner. Daleko nebezpečnější než Kaczynski je ta parta šílenců v Bruselu. A svazačka v Berlíně.

 

před 4 hodinami, Foundryman napsal:

Byla to volba menšího zla.

Až si někdy uděláš vejlet, abys viděl jak se žije na západě (konkrétně v Plzni), dej vědět a zvu Tě na pívo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...