Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 37 minutami, Liqid napsal:

Doufám, že tohle nezačne prosazovat EU

Na obrázku může být: 1 person, text that says '„Neríkám to ted jako návrh, protože me lidi zase budou zatracovat. Ale SUV by vlastne mela byt povolená jen pro zemedelce a lovce." Barbara Hendricksová rs (SPD) ministryne životniho prostredi'

No ovšem! Silnější kupé pak jen pro sportovní jezdce s licencí, kombíky+MPV jen pro rodiny s dětma a kabriolety vrátit druhé straně úplně. Soudruzi je taky nepotřebovali. Tady v žumpě si snad můžu povzdechnout: "bože, to je strašná píča".

E: Vylítlo to ze mě dřív, než jsem dočetl ke Guzmičovi...

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Americkej napsal:

No ovšem! Silnější kupé pak jen pro sportovní jezdce s licencí, kombíky+MPV jen pro rodiny s dětma a kabriolety vrátit druhé straně úplně. Soudruzi je taky nepotřebovali. Tady v žumpě si snad můžu povzdechnout: "bože, to je strašná píča".

E: Vylítlo to ze mě dřív, než jsem dočetl ke Guzmičovi...

Jestli ty nebudes dvojce myho kamose, kterej to prave okomentoval vetou:

“Paní Barbara je ale arci píča!”


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl ucelenější vizi:

Minimální věk pro vstup do politiky 40 let, to by eliminovalo většinu profesionálních vyžírků, sociálních inženýrů s jedinou vizí zatínat spáry do cizích šrajtoflí a zcela odtrženejch od reality. Max do 60 let, to už nastupuje zahořklost ve stylu "kdysi bejvalo všechno líp, spasím svět klackem". A setrvání v politice max 2 období, což by zase snížilo jejich naprostý odtržení od reality, navíc s vědomím omezenýho času by jednali intenzivněji a dříve se odkopali. No jo, je to dost utopistický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ridic-chodec-stret-srazil-neprezil-auto-stara-hlina-trebonsko.A201228_101852_budejovice-zpravy_khr

Lidi jsou fakt divní... borec jde v černém po cestě na zlé straně a pičusové budou odsuzovat řidiče, že měl předvídat.

Chudák šofér.... několikrát jsem potkal chodce ve tmavém na cestě a měl jsem sto chutí mu dát pár facek, rodič je nevidí ani hovno.

A nejsou to jen ožralí mladí chlapi, často vidím ve 23 hod v noci, ženský co jdou z odpolední po cestě bez baterky, vesty atd...fakt na facku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...