Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, guzmic napsal:

https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ridic-chodec-stret-srazil-neprezil-auto-stara-hlina-trebonsko.A201228_101852_budejovice-zpravy_khr

Lidi jsou fakt divní... borec jde v černém po cestě na zlé straně a pičusové budou odsuzovat řidiče, že měl předvídat.

Chudák šofér.... několikrát jsem potkal chodce ve tmavém na cestě a měl jsem sto chutí mu dát pár facek, rodič je nevidí ani hovno.

A nejsou to jen ožralí mladí chlapi, často vidím ve 23 hod v noci, ženský co jdou z odpolední po cestě bez baterky, vesty atd...fakt na facku.

Jo, to je katastrofa. Další jsou takový ti, co vozí na neosvětleném kole po dědovi 6 tašek a košíků na každé straně a jedou ráno na statek. Tma, mlha, vidět tak na 5 metrů a on začne křižovat cestu, protože je tam nějaká polňačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, ono to asi spíše patří sem, než do jakékoli smysluplné diskuze. V rámci likvidace těch sraček (proto žumpa) které zde napáchali 23.12. naši Rolexek chtiví přihazovači konstatuji, že jsem ex post udělal poslední opatření. Či chcete-li vypořádání. Už se mezi nás nepodívají, tedy alespoň po nějaký čas:

TIKZOT

TONNY MILANO

ELSON

VANILLA

TENGE

ROUBASS

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, guzmic napsal:

https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ridic-chodec-stret-srazil-neprezil-auto-stara-hlina-trebonsko.A201228_101852_budejovice-zpravy_khr

Lidi jsou fakt divní... borec jde v černém po cestě na zlé straně a pičusové budou odsuzovat řidiče, že měl předvídat.

Chudák šofér.... několikrát jsem potkal chodce ve tmavém na cestě a měl jsem sto chutí mu dát pár facek, rodič je nevidí ani hovno.

A nejsou to jen ožralí mladí chlapi, často vidím ve 23 hod v noci, ženský co jdou z odpolední po cestě bez baterky, vesty atd...fakt na facku.

ale G-shocky to přežily 🤔

Každopádně je to tragédie pro obě strany. Jak pro rodinu toho mrtvého, tak pro řidiče. Ten z toho bez trestu nevyvázne. To, že ten chodec neměl reflexní prvky, neznamená, že jako řidič neměl jet pomaluji, aby dokázal reagovat na nenadálou překážku. Tady se bude hodně hrát o podíl spoluviny z čehož pak vyplývá podíl odškodnění a rozsah trestu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, neobáváš se, že těmito melodramatickými gesty, bany a pokutami toto fórum postupem času dospěje do stádia, že tady moc lidí nezůstane? Já tě teda chápu, že seš nasranej skrz ten jeden inzerát, ale vždyť sakra jde o hodinkové fórum pro zábavu. Máme tady všichni za tu dobu spoustu kamarádů včetně těch nahoře jmenovaných a respektuju, že tady diskutujeme za tvé peníze, ale za těch více než deset let, co jsem tady, jsem viděl víc a mnohem větších prohřešků, které se vyřešily domluvou. Taky mě sere, že jsou tady někteří jen proto, aby si mastili kapsu a je to všeobecně přehlíženo někdy mám snad pocit, že i podporováno. Avšak ani jedno z výše uvedených nových pravidel něco takového neupravuje. Naopak. Zajímaví kolegové dostanou (dostali?) doživotní bany a karavana jede dál.

Mimochodem, jak moc soukromé jsou soukromé zprávy? Kdo všechno k nim má přístup a je něco takového upraveno pravidly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu vpisuji do Tvého textu:

Berte, neobáváš se, že těmito melodramatickými gesty, bany a pokutami toto fórum postupem času dospěje do stádia, že tady moc lidí nezůstane?

Ne.

a pokutami

Jaké pokuty máš na mysli? Nerozumím?

Já tě teda chápu, že seš nasranej skrz ten jeden inzerát, ale vždyť sakra jde o hodinkové fórum pro zábavu.

To vyprávěj těm, kteří si z toho dělají business.

Máme tady všichni za tu dobu spoustu kamarádů včetně těch nahoře jmenovaných a respektuju, že tady diskutujeme za tvé peníze, ale za těch více než deset let, co jsem tady, jsem viděl víc a mnohem větších prohřešků, které se vyřešily domluvou.

Tak snad si ty kamarády užiješ o to lépe v reálu, pokud už nebudou tady. Respektuješ, že za mé peníze. Velmi brzy to bude za peníze těch, co zde hodlají obchodovat, a za peníze Profi členů.

Taky mě sere, že jsou tady někteří jen proto, aby si mastili kapsu a je to všeobecně přehlíženo někdy mám snad pocit, že i podporováno. Avšak ani jedno z výše uvedených nových pravidel něco takového neupravuje. Naopak.

Mýlíš se. Navíc: masivní změny teprve přijdou a budou zavedeny bez nikam nevedoucí diskuze.

Zajímaví kolegové dostanou (dostali?) doživotní bany a karavana jede dál.

Ano, máš pravdu. Nevím ale, kdo je či byl pro Tebe zajímavý kolega.

Mimochodem, jak moc soukromé jsou soukromé zprávy? Kdo všechno k nim má přístup a je něco takového upraveno pravidly?

Mohou do nich vidět Adminové. Pravidly to upraveno není.

Závěrem. Zamysli se nad intencí svého příspěvku. Každý svého štěstí strůjcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Marcus napsal:

Měl jsem za to, že všichni chápeme koho myslel tím extra šmelinářem. Já osobně jsem jsem to bral jako jasnou věc, že se jedná o snejka.

Ale tohle mne opravdu štve. Nenávidím floskule typu: všichni chápeme, je známo, ví se že, .... Já osobně jsem Snejka nikdy za prsty nechytil. Možná je to tím, že prodejní sekci měl na starosti Sibiř. Jak sis asi všiml, už není moderátorem. Za některými věcmi a vazbami z historie zkrátka dělám tlustou čáru. Padni komu padni. Až zjistím, že Snejk hraje levou, dostane čočku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 51 minutami, Bert napsal:

...

Zajímaví kolegové dostanou (dostali?) doživotní bany a karavana jede dál.

Ano, máš pravdu. Nevím ale, kdo je či byl pro Tebe zajímavý kolega.

...

Já se omlouvám, že to vytrhávám z kontextu, také nevím, o co přesně v kauze šlo (vyjma RLX za 150), ale znamená to, Berte, že všichni Tebou jmenovaní dostali doživotní ban, nebo jak by se dalo pochopit z Tvého původního příspěvku, jen na nějakou konkrétní dobu?

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...