Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak co mám přátele na východní části bývalé federace, svorně špačkujou na politiky . . . snad více než tu ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bobovat jezdíš k nám na hory :D

 

Jo Paroubek vydal prohlášení že tam nebyl. Alkohol taky nesouhlasí.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4

jo jo, na boby jen do Jeseníků.... 🙂

Kurňa, to už je taky pěkná doba, co jsme tam byli. Na další rok budou hotely asi levný.... nechceš se vrátit na sedlo? 

By jsme udělali sraz vol.3 🙂

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, guzmic napsal:

@Tom4

jo jo, na boby jen do Jeseníků.... 🙂

Kurňa, to už je taky pěkná doba, co jsme tam byli. Na další rok budou hotely asi levný.... nechceš se vrátit na sedlo? 

By jsme udělali sraz vol.3 🙂

Včera jsem říkal té mojí (možná jsem já ten její) jaká tam s Vámi byla pohoda sranda a klid.

Rád, moc rád bych se s Vámi zase potkal.

Navíc mám cestovací absťák,  právě dnes 12 měsíců na za zadku na té naší české hroudě. Kurva jak já bych jel zase do mého milovaného Holandska do Amstru nebo do Maďarska do lázní. Klid, víno, jidlo, termály !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prďte na Paroubka s Husákem - důležité je uvěřit že Bureš i všichni zdejší moralisti jistojistě strávili vánoce zalezlí doma s rouškou na hubě, kde se jak poustevníci nechali krmit sušenýma kobylkama a touhle infuzí z koncernových plátků. A aby se plebs pro samé “spravedlivé rozhořčení” z podobných marginálií (na kterých bude společensky nejzávadnější nejspíš to, že si “sexy mozek” dovolil coby soukromá osoba  dojet na potlach v zahraničním autě střední třídy) nemusel zamýšlet, do jakého udavačského marastu a nevídaného omezování svobod nás koblihář s červenáčkem za poslední rok zavedli... A vůbec: Proč v rámci 6. stupně stanného práva přistižené rovnou nepopravovat za úsvitu bez soudu - no kdopak se hlásí na kata? 

:giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě možnosti, jak se s Covidem vypořádat. Nedělat nic a počkat, až to přejde, jako dosud každé respirační onemocnění (a je to i forma důchodové reformy), anebo něco zkusit dělat, ale pak je dobré si uvědomit, že za vzniklé problémy nemůže vláda, ale Covid a my sami. A pokud opatření nedodržují "ti nahoře", těžko chtít, aby je dodržovali "ti dole". Nikdo neví co dělat, ve světě je široká paleta variant anti Covid opatření od Švédska až po Izrael. Izrael na to šel fakt od podlahy. A stejně se nedaří. Jéžiš, jak já bych šel do hospody pokecat s kámošema a pěkně se zmastit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, elloco napsal:

Jéžiš, jak já bych šel do hospody pokecat s kámošema a pěkně se zmastit...

Přesně tak! Když jsem stál 3.12. před desátou u Pinkasů, kde se zvonilo na znovuotevření, nenapadlo tam nikoho z nás, že to je sotva na dva týdny. U Tygra jsem byl naposledy v září. To je strašný!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zumpa, takze muzu, ci ?

Paroubek byl vzdycky kokot, Husak vzdycky curak, Hnilicka je vobycejna kunda a Benda (nebo jak se ten severoceskej sibr menuje ) byl vodjakziva zmrd.

Hm, neulevilo se mi, ale aspon sem si zaplkal 😀

Tak zas nekdy priste, cau.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom docela fascinuje, jak se lidi rozčilujou, že se tam potkali navzdory covid opatření, ale už je moc nezajímá, proč zrovna tyhle čůráčci hlavy jsou “kamarádi” co se slelzaj po večerech na pracovní schůzku (ala Husák. TVL to je inteligence....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Xenomorfus napsal:

...to mate jako v Belorusku. Kamos prijel minuly tyden. Na nejaka opatreni se tam kasle. A ze by byly v ulicich hromady mrtvol, si nevsiml ;-).

Mě říkala moje ukrajinská holička, která byla na silvouše doma, že na to u nich všichni úplně s...u. A v rádiu povídali, že v Turecku brzdí jenom víkendy a běhen týdne je naprosto normální režim. Tak já nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...