Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Liqid napsal:

jojo, ten je legendární :D

Image result for plastika prsou vtip

Mě to přišlo nějak povedomé jméno😂 Ale vůbec mi to nedošlo ..... 

Ale, jsem rád že bys se mnou soucítil Martine :0D 

Jak ale vidíš, dopadlo to epesně, nemám si nač stěžovat 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tiskovka nemela chybu, to byla prehlidka... a na otazku, ktere pozadavky hejtmanu bude řešit, vubec neodpovedel.. jen potřeboval od hejtmanu ty zadosti.. a tim to pro nej zvadlo.. vubec nevim, proc se tomu rika dohoda, vzdyt to jen usneseni hejtmanu, to nikdo jinej nepodepsal.. baba si jen zalozil de desek pak ty jejich zadosti o nouzak, to jedine potreboval.. dobre mu poslouzili..







Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola,

je mi padesát tři let 

Sem do toho vlákna píšu myslím  poprvé a chtěl jsem vám říci ať se vyserete na politiku a premiéra , který je nejspíše , bývalý člen StB a zřejmě nás všechny okradl díky Čapímu hnízdu a i například díky Penam a jeho ostatním soukromým aktivitám 
Taky se mi nelíbí, že vládne jen díky rudochům co mají historicky na rukou krev a náckům, kteří jsou prodejní jak holka z Dubí. 
Co je jasné, že i v Čechách politici od revoluce vždy prokazatelně kradli a krást zřejmě budou . Co vláda  tak dvě tři aféry se zloději .

V čem máme primát, nejen v celé  Evropě, tak to je starý a zlý člověk na hradě obklopený dvěma  extra zloději . 

Co mně ale opravdu vadí?!!!!!

To je centrální Evropa, která se nám díky Angele za posledních sedm let změnila a bohužel stále  mění a není to k lepšímu! 
 


 

A0527786-3155-45DE-BE31-E5E35162ED9A.png

B047AFE8-FC30-4899-9F3E-00A1FAC31D3C.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, long napsal:

Hola,

je mi padesát tři let 

Sem do toho vlákna píšu myslím  poprvé a chtěl jsem vám říci ať se vyserete na politiku a premiéra , který je nejspíše , bývalý člen StB a zřejmě nás všechny okradl díky Čapímu hnízdu a i například díky Penam a jeho ostatním soukromým aktivitám 
Taky se mi nelíbí, že vládne jen díky rudochům co mají historicky na rukou krev a náckům, kteří jsou prodejní jak holka z Dubí. 
Co je jasné, že i v Čechách politici od revoluce vždy prokazatelně kradli a krást zřejmě budou . Co vláda  tak dvě tři aféry se zloději .

V čem máme primát, nejen v celé  Evropě, tak to je starý a zlý člověk na hradě obklopený dvěma  extra zloději . 

Co mně ale opravdu vadí?!!!!!

To je centrální Evropa, která se nám díky Angele za posledních sedm let změnila a bohužel stále  mění a není to k lepšímu! 
 


 

A0527786-3155-45DE-BE31-E5E35162ED9A.png

B047AFE8-FC30-4899-9F3E-00A1FAC31D3C.png

Kecáš ☝️😂 o stránku zpět sis do mne rejpl 😂.....  ( to jest k tvému postu, že sem píšeš poprvé - nejméně podruhé! 😂

 

jinak s tvým postem a názorem souhlasím, ale jsem bohužel malé figurky. Abychom s tím něco udělali .... 

Ale i přes tyto neduhy si myslím, že to tu zas tak špatné není .... Mohlo by být daleko hůř .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...